Prírodné mydlo z Bardejova

19699
Kontaktné údaje Prírodné mydlo z Bardejova
Manželia Miriam a Ján Šmilňakovci vyrábajú od roku 2014 prírodné mydlá. Príroda je pre nich inšpiráciou a z nej čerpajú silu, ale aj liečivé a blahodárne účinky. Spočiatku bylinky zbierali, sušili a následne využívali len na čaje, neskôr prišiel nápad využiť ich aj na pokožku. A tak pomaly vznikali mydlá.
 
Prírodné mydlá, ktoré sú vyrábané len zo 100 percentných rastlinných olejov (kokosový, olivový, ricínový, konopný, jojobový, svätojánsko-ľubovníkový olej a bambucké maslo), ktoré nevysušujú pokožku, zanechávajú ju jemnú a hodvábnu a to aj vďaka glycerínu, ktorý sa prirodzene pri výrobe vytvorí. Do mydiel pridávajú liečivé bylinky, ktoré od jari do jesene vlastnoručne zbierajú na okolitých lúkach. Vďaka tomu dosiahnu želaný efekt na pokožke.
 
Ďalšími pridávanými zložkami sú med, propolis, včelí vosk (z vlastnej včelnice), kozie mlieko, kávové zrná, 
škorica, rakytník - všetko prísady, ktoré sa môžu aj konzumovať a preto sú bezpečné aj pre vašu kožu. Ich mydlá vznikali ako osobná potreba (umývanie rúk, celého tela, ale aj vlasov) a postupne sa dostávajú do povedomia ich priateľov, známych a nových zákazníkov. 
 
Prírodné mydlá sú alternatíva zdravšieho spôsobu života, umývanie v súlade s prírodou a zároveň malý luxus pre pokožku. Naše mydlá sú dermatologicky testované a certifikované.
 
Možnosť zakúpiť aj osobne v predajni cukrárenských výrobkov Mucko na Radničnom námestí v Bardejove. Samozrejmosťou je objednávka cez facebook Prírodné mydlo z Bardejova alebo cez web stránku www.mydlobardfa.sk.
 
Všetky mydlá sú robené na rovnakom základe, no ďalšie zložky (napr. bylinky) sa už pridávajú podľa konkrétneho druhu. Nie sú to mydlá, ktoré vyliečia, ale sú hnojivé. Eliminujú kožné problémy, ako sú ekzémy, psoriáza, resp. problémy s akné. Ak ste ich už vyskúšali, podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými.
 
"Radi privítame vaše pripomienky, postrehy, ale aj nápady a dotazy. Veď už to nie je len naša osobná potreba, ale aj úžitok pre vás. Kvalita mydla a spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradou prioritou."
 
Pozrite si fotogalériu mydiel:
 
IČO41231805
AdresaŤačevská 604/9, 085 01 Bardejov

Otváracie hodiny Prírodné mydlo z Bardejova

Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa