BONTEC s.r.o.

49366
Kontaktné údaje BONTEC s.r.o.
  • Bardejov
  • Kellerova 900/9
  • 085 01
 
 

 Sme slovenská spoločnosť.

Výrobca kuchynských liniek , vstavaných skríň, nábytku a interiéru na mieru.
 
Prichádzame s výrobkom, ktorý spája našu víziu a prianie zákazníkov. V našom kuchynskom a nábytkovom štúdiu poskytujeme sortiment produktov a služieb, ktoré spoja Váš byt do jedného celku zladeného vo všetkých detailoch. S počítačovým programom pre navrhovanie kuchynských liniek zákazníkom radi vyhotovíme vizualizáciu nábytkových častí ako aj celého zariadenia bytu, detailne vypracujeme projektovú dokumentáciu pre výrobu nábytku a technické zameranie elektrikárskych a inštalačných rozvodov.
 
Kuchynské linky vybavujeme technológiami podľa Vašich predstáv.Vďaka progresívnej práci špičkového tímu vyrábame pre Vás moderný nábytok s vysokým stupňom kvality, funkčnosti a úžitkových vlastností.
 
Medzi naše služby patrí aj stavebná činnosť, kompletná realizácia elektrikárskych a inštalatérskych sietí, rozvodov vody, vzduchotechniky a odpadového systému , činnosti potrebné k úspešnej realizácii montáže kuchynskej linky na mieru
 
NAŠA PONUKA:
 
Kuchynské linky na mieru
Plánované kuchynské linky na mieru presne podľa požiadaviek zákazníka. Poradíme, zameriame a navrhneme Vašu novú kuchynskú linku, presne podľa Vašich predstáv. Našim klientom ponúkame služby tímu dizajnérov, ktorí sa postarajú o všetko od prvotnej vizualizácie, zamerania, vytvorenia projektovej dokumentácie až po dohľad na výrobu a montáž. Ponúkame produkt a služby, individuálny prístup zohľadňujúci všetky požiadavky zákazníka ako aj záručný a pozáručný servis. Ponúkame poradenstvo pri výbere technológii, kuchynských drezov, batérií a spotrebičov Electrolux, Whirlpool, Mora, Gorenje.
 
 
Vstavané skrine
v súčasnosti sa stávajú zaujímavým interiérovým doplnkom. Takáto vstavaná skriňa nie je len úložným priestorom. Preto je potrebné aby sme pri plánovaní skrine mali postupovať s rozvahou. Musí byť praktická a prehľadná.Konečnú podobu vstavanej skrine ovplyvňujú použité materiály , použité kovania, rozmery a požiadavka zákazníka na jej celkový vzhľad . Našim klientom ponúkame služby tímu dizajnérov, ktorí sa postarajú o všetko od prvotnej vizualizácie, zamerania, vytvorenia projektovej dokumentácie až po dohľad na výrobu a montáž
 
 
Nábytok na mieru
 
Stoly a stoličky na mieru - Jedálenské stoličky z bukového masívu sú vyrábané z kvalitne vysušeného bukového masívu s použitím kvalitného spájania a dokonalej povrchovej úpravy. Všetky modely boli otestované skúškou odolnosti čo je zárukou dlhej životnosti bez rizika rozsušenia, alebo deformácie. Pri vybraných modeloch si môžete zvoliť ľubovoľný dekor morenia dreva a ľubovoľnu látku na čalúnenie, aby vám tak stoličky dokonale ladili s Vaším interiérom. Je možné vybrať taktiež stôl na mieru a stoličky, stoly sektorové podľa výberu v štúdiu.
Postele a spálne na mieru - Zdravý spánok je základom každého dňa, a preto pre vás vyberáme tie najlepšie postele pre nadobudnutie potrebnej energie. Ponúkame postele manželské, detské, poschodové aj praktické postele s úložným priestorom
Kancelársky nábytok na mieru - Zariadíme Vám kanceláriu, v ktorej vám to bude myslieť. Beriete si občas home office, alebo pracujete z domu stabilne? Či si zariaďujete kanceláriu mimo domova? V každom prípade Vám pomôžeme, ako si zariadiť svoj pracovný kútik, aby ste docielili čo najprívetivejšie pracovné prostredie.
 
 
Sektorový nábytok -  Plánujete zariaďovať interiér a chcete si jednotlivý nábytok vyskladať presne podľa seba? Žiaden problém. Sektorový nábytok je pre vás tou ideálnou voľbou. Stačí si len zvoliť preferovanú kolekciu nábytku, ktorá vám dizajnovo najviac padla do oka a čo najviac sa hodí do daného priestoru, a následne si z jednotlivých kusov nábytku vyskladať celú zostavu do miestnosti. V našej ponuke sa nachádzajú desiatky kolekcií sektorového nábytku, z ktorých si zaručene vyberiete aj vy.
 
 
Predajca drevených, laminátových, korkových a vinilových   podláh a príslušenstva EGGER , PARADOR, Krono Original .

 interiérových dverí , obložiek – ATVYN, ERKADO, DRE, PORTA  

 
Stolárske centrum - Pre stolárov a remeselníkov ponúkame nasledujúce služby
  • rezanie plošných materiálov
  • olepovanie ABS hrán
  • vŕtanie dielcov
 
Klimatizácie
 
Predaj a montáž - Výber tej správnej klimatizácie pre Váš domov nie je ľahká úloha. Sme pripravení Vám pomôcť nielen so samotným výberom vhodnej jednotky, ale aj jej následnou montážou. Ponúkame poradenstvo pri klimatizačných jednotkách Samsung, Daikin, Toshiba, Panasonic, Airwell.
 
Servis -Pravidelný odborný servis je jednou zo základných podmienok bezproblémového fungovania Vašej klimatizácie a zároveň predpokladom pre jej čo najdlhšiu životnosť. Svojím zákazníkom ponúkame kompletný záručný aj pozáručný servis klimatizácií.
 
 
Stavebné práce
Naša stavebná zložka disponuje 27 kvalifikovanými zamestnancami. Vykonávame všetky stavebné práce v rozsahu od základov rodinného domu až po poslednú interiérovú stavebnú položku v rodinnom dome .
 
Rekonštrukcia
● výmena starej kuchynskej linky
● výnos nábytku
● búracie práce
● elektrikárske práce
● kúrenárske práce
● sadrokartonárske práce (SDK predsadené steny a SDK stropy ,)
● stavebné vysprávky stropov a stien
● betonárske práce
● montáž obkladu a dlažby
● montáž  laminátovej podlahy
● a iné
 
Novostavba

● dodanie nového nábytku
● drobné stavebné úpravy podľa požiadavky zákazníka

 
V našom e-shope   https://www.bontecshop.sk/
ďalej nájdete: 
 
Nábytok, podlahy, kuchynské drezy, vodovodné batérie, elektrické spotrebiče
 
 
 
IČO48279447
DIČ2120116911
IČ DPHSK2120116911

Otváracie hodiny BONTEC s.r.o.

Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa