KUNDREX Stavebniny

39935
Kontaktné údaje KUNDREX Stavebniny
  • Bardejov
  • Kacvinského 1238/14
  • 085 01
O NÁS
 
Našu rodinnú firmu založil môj otec v roku 1991 pod názvom PALIVÁ. Hlavnou podnikateľskou činnosťou bol predaj tuhých palív. V roku 1996 pribudla železničná doprava konkrétne vlečková prevádzka pre firmy v priemyselnej zóne Prešov. 
 
Rok 2011 bol pre nás prelomový keďže sme naše aktivity opäť rozšírili, tentokrát v oblasti stavebníctva. Najnovším predajným artiklom sa stali jednotlivé frakcie kameniva a pieskov za bezkonkurenčné ceny v meste. Viď sekcia Štrky a Piesky. Zároveň našim zákazníkom ponúkame aj povrchové úpravy interiérov a exteriérov talianskej značky San Marco.
 
 
Všetko, čo potrebujete na svoju stenu dosiahnete dekoratívnymi technikami od špičkového výrobcu San Marco, ktorý ponúka svetový dizajn a dlhodobú bezúdržbovú prevádzku zaujímavú aj pre exkluzívne centrá svetových značiek Louis Vuitton, Tommy Hilfiger a pod. 
 
Produkty San Marca spĺňajú kritéria súčasnej modernej architektúry čím výrobca zvýšil ich odolnosť voči opotrebovaniu, tvrdosti, strate lesku, farebnej stálosti a sýtosti odtieňov. Excelentná na týchto technikách je tiež skutočnosť, že ich možno vzájomne kombinovať a dosiahnuť tak popri klasike dizajnovo veľmi progresívne povrchy.  Veľa záleží aj na kreativite dekoratéra, ktorý je obmedzený len svojou fantáziou. Ukážky rôznych techník nájdete priamo u nás v showroome.
 
 
Vďaka našim skúsenostiam z dodávok a realizácií  bytových, domových i komerčných objektov  vám pomôžeme správne sa rozhodnúť pri výbere materiálov vhodných pre váš objekt a ponúkame aj skúsený tím dekoratívnych majstrov a aplikátorov, zväčša vyškolených priamo u výrobcu v zahraničí, ktorí sú vám v prípade potreby k dispozícii.
 
Vo firme KUNDREX stále sledujeme najnovšie trendy,  zúčastňujeme sa školení v zahraničí a ľudským prístupom získavame spokojnosť zákazníka.
 
SLUŽBY  
 
Naša spoločnosť neustále skvalitňuje svoje služby. Dôkazom toho je stále väčší počet spokojných zákazníkov, ktorí u nás našli požadované služby so všetkým komfortom. Náš zákazník je našou prioritou, preto je celá naša snaha a pozornosť zameraná práve na neho. Dúfame, že budete s ponukou našich služieb spokojní, akékoľvek pripomienky samozrejme uvítame.
IČO45852782
DIČ1070276427
IČ DPHSK1070276427

Otváracie hodiny KUNDREX Stavebniny

Pondelok7:00 - 16:00
Utorok7:00 - 16:00
Streda7:00 - 16:00
Štvrtok7:00 - 16:00
Piatok7:00 - 16:00
Sobota 7:30 - 11:00
NedeľaZATVORENÉ