BARDEJOVSKÉ KÚPELE a.s.

43
Kontaktné údaje BARDEJOVSKÉ KÚPELE a.s.
  • Bardejovské Kúpele
  • Bardejovské Kúpele
  • 086 31
V Bardejovských Kúpeľoch pomáhame ľuďom žiť lepší život
 
Poskytujeme pre nich nielen liečivú vodu, ale aj dobré jedlo, pokoj a pohodlie, dobrý vzduch a veľa času pre seba a nových priateľov.
U nás majú všetci možnosť cítiť sa nielen dobre, ale aj mlado.
U nás na veku nezáleží. 
Príďte sa o tom presvedčiť aj vy. 
 
BARDEJOVSKÉ KÚPELE a.s. patria medzi špičku slovenského kúpeľníctva s dlhoročnou tradíciou
 
Do komplexu spoločnosti BARDEJOVSKÉ KÚPELE a.s. patria štyri hotely - hotel Alexander****, Ozón***, Astória*** a Mier**, depandance hotelov (František, Diana), apartmánové domy Carola a Palmíra, liečebné domy Alžbeta a Helios a 10 menších ďalších ubytovaích zariadení - viliek.
 
Bardejovské Kúpele boli v niektorých starších listinách označované za „kúpele pokoja“. Je to naozaj oprávnené, pretože je to miesto z formálneho hľadiska súčasťou mesta Bardejov, ale v skutočnosti leží mimo neho, v krásnom a pokojnom prostredí lesov s výbornými klimatickými podmienkami. Pri nedávnych výskumoch sa opakovane potvrdilo, že ide o miesto s najčistejším vzduchom na Slovensku. V kúpeľoch sa nachádza pešia zóna a lesopark, ktoré všetkým ponúkajú pokoj a oddych od každodenného života. V areáli kúpeľov sa nachádza letné kúpalisko s vyhrievanou vodou, tenisové kurty a krytá tenisová hala, miniaturgolf, kyslíková dráha, turistické + cyklistické chodníky, Múzeum ľudovej architektúry - skanzen, kino, obchodné centrum.  
 
Medzi najnavštevovanejšie atrakcie kúpeľov, ktoré lákajú nielen našich klientov, ale aj obyvateľov okolia, patrí moderné Wellness SPA  - bazénový a saunový svet s kapacitou 150 návštevníkov a Beauty Studio vybavené najmodernejšími prístrojmi na kozmetické kúry a tvarovanie postavy. Obe atrakcie sa nachádzajú v hoteli Ozón. 
V zariadeniach našej spoločnosti poskytujeme kúpeľnú starostlivosť klientom zdravotných poisťovní (dospelí aj deti), samoplatiacim klientom, klientom na rekondičných, ozdravných a relaxačných pobytoch. Tradične sa v hoteloch našich kúpeľov konajú aj rôzne kongresy, semináre, školenia a workshopy. Okrem každoročne sa opakujúcich eventov poskytujeme v prípade záujmu priestory a stravovacie služby na  svadby a rôzne oslavy.
Zásluhou kvalitných a liečebne účinných prírodných zdrojov, čarokrásnemu prírodnému prostrediu a vysokej úrovni komplexnej liečby sú kúpele vyhľadávané domácimi i zahraničnými turistami a majú pred sebou sľubnú a bohatú budúcnosť.  
 
Hotel Alexander
 
Plánujete kongres, konferenciu, prezentáciu, seminár, školenie, pracovné stretnutie, teambuilding či workshop? Novozrekonštruovaný hotel Alexander**** v Bardejovských Kúpeľoch Vám ponúka priestory s kapacitou pre 300 osôb. Špičkové technické vybavenie kongresového centra, moderná kuchyňa, pekné prostredie, ústretový personál a dlhoročné skúsenosti v oblasti kongresovej turistiky zaručujú vysokú úroveň a komplexnosť poskytovaných služieb.
 
Beauty studio
BEAUTY STUDIO ponúka najmodernejšie dermatokozmetické prístroje a portfólio produktov zameraných na kozmetické ošetrenia. Spojenie špičkovej technológie, liečebno- skrášľujúcej kozmetiky MASSADA a profesionality personálu, vám pomôže dosiahnuť vzhľad podľa svojich predstáv a zvýšiť pocit spokojnosti a vnútornú harmóniu.
IČO36168301
Názov spoločnostiBARDEJOVSKÉ KÚPELE a.s.
AdresaBardejovské Kúpele, 086 31 Bardejovské Kúpele

Otváracie hodiny BARDEJOVSKÉ KÚPELE a.s.

Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa