Plavecká škôlka Bardejov o.z.

47650
Kontaktné údaje Plavecká škôlka Bardejov o.z.
  • Bardejov
  • Martina Benku 11
  • 085 01
Naša plavecká škôlka vznikla v roku 2022. Našou motiváciou prečo založiť takúto detskú športovú aktivitu bolo zistenie, že o túto aktivitu je v našom meste veľký záujem, ale žiaľ, tí ktorí chceli túto aktivitu reálne robiť, museli sadnúť do auta a vycestovať do najbližšieho väčšieho mesta - do Prešova. Áno, že to zaberie minimálne polovicu dňa, to je asi každému kto má deti jasné. Po prvom 3 mesačnom kurze plávania sme zhodnotili, že sa ideme rozrásť a naša škôlka sa postupne mení na školu plávania. Momentálne prijímame deti už od 4 rokov.
 
My - zakladatelia, sme vlastne manželia - plavci. Stanislav je reálny športový plavec, tréner III. kvalifikačného stupňa, ktorý zastrešuje celú výučbu a priebeh hodín v bazéne. Evka je manažérom celej plaveckej škôlky, dvíha telefóny, reaguje na e-maily, spravuje sociálne siete a "riadi" to celé z domu. Počas vysokej školy brigádovala v plaveckom klube Kid fit ako pomocný brigádnik a nazbierala (okrem odvahy) potrebné skúsenosti. Je trénerkou I. kvalifikačného stupňa a čochvíľa už II. kvalifikačného stupňa. 
 
Našou prioritou, na ktorej si zakladáme je kvalita.
Pre dosiahnutie určitej kvality musia byť splnené minimálne 3 body, a to:
- kvalifikovaný personál
- dostatok trénerov a brigádnikov priamo vo vode
- heslo "menej je viac" tzn. menej detí v bazéne = viac plaveckých zručností. U nás sa pláva vždy v celých plaveckých dráhach.
 
Ak súhlasíte s týmito bodmi a chcete prihlásiť svoje dieťa, tínedžera , alebo seba na plávanie, budeme tá správna voľba. V plávaní sme ako doma a máme za sebou už dostatok skúseností na to, aby ste z našou pomocou nestagnovali a išli stále v pred či už vrcholovo, rekreačne, technicky alebo inak :)
 
Tešíme sa na vás vo vode.
 
E & S & náš tím trénerov.
 
 
IČO54555906
DIČ2121791210

Otváracie hodiny Plavecká škôlka Bardejov o.z.

Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa