CIMBAĽÁK s.r.o.

21925
Kontaktné údaje CIMBAĽÁK s.r.o.
  • Bardejov
  • Duklianska 17/A
  • 085 01
Podstatnou časťou náplne firmy je výroba mäsa a mäsových výrobkov. Veľkoobchodná a maloobchodná činnosť s mäsom a mäsovými výrobkami sa zameriava na umiestňovanie vlastnej výroby a rozširovanie trhu.
 
Spoločnosť CIMBAĽÁK s.r.o zásobuje svojimi produktami celé územie Slovenska a taktiež vyváža do štátov EÚ, napríklad Českej republiky, Maďarska, Rakúska a pôsobí ako etablovaný podnik so silnejúcou pozíciou v regióne horného Šariša aj prostredníctvom maloobchodnej siete vo vlastníctve Juraja Cimbaľáka.
 
Spoločnosť sa zameriava na výrobu kvalitných mäsových výrobkov. V sortimente predávaného tovaru nájdete aj výrobky ktoré sú bez alergénov, bez lepku a éčok.
 
Fotogaléria:
 
Výrobky spoločnosti CIMBAĽÁK s.r.o. si môžete zakúpiť v známych obchodných reťazcoch na celom území Slovenskej republiky a v sieti vlastných predajní na východe Slovenska. Nakupujte kvalitu ktorá chutí pod našim logom s viac ako 20 ročnou tradíciou.
 
V sídle firmy, Duklianska 17A/3579 v Bardejove sa nachádza aj „ vzorková“ predajňa, kde si môžu zákazníci zakúpiť výrobky za výhodnejšie ceny.
  
Zoznam predajní:
Bardejov
Prevádzka 1 – Duklianska17/A, CIMBAĽÁK s.r.o
Prevádzka 2 – Dlhy rad 3620, Juraj Cimbaľák
 
IČO36473219
AdresaDuklianska 17/A, 085 01 Bardejov

Otváracie hodiny CIMBAĽÁK s.r.o.

Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa