Benefičný beh za A(tra)ktívny Bardejov – už túto nedeľu!

1472x
29. Júl 2020
Prispieť môžete trom projektom
Prevzatie symbolických šekov 
 
V nedeľu 2. augusta 2020 odštartuje Komunitná nadácia Bardejov 5. ročník Benefičného behu za A(tra)ktívny Bardejov.
 
Toto benefičné podujatie dáva príležitosť Bardejovčanom i obyvateľom okresu prispieť k atraktívnejšiemu životu v svojom meste i jeho okolí. Svojím štartovným v sume minimálne 12 € podporí každý účastník jeden z projektov aktívnych Bardejovčanov, ktoré zatraktívnia život v našom meste a okolí. Komunitná nadácia k takto získanému euru pre každý bardejovský projekt pridá ďalšie euro!
 
Organizátori pripravili podobnú trasu, ako v ostatných ročníkoch okolo historického centra Bardejova s dvoma dĺžkami: 2 km (Hobby beh) a 6 km (Hlavný beh), na viacerých miestach zatraktívnenú rôznymi hudobnými skupinami.
 
Staňte sa aj vy spolutvorcami A(tra)ktívneho Bardejova, pozvite svojich priateľov a znásobte aj vy podporu zaujímavých projektov!
 
Bežci pri registrácii na Radničnom námestí si prevezmú štartovací balíček s obsahom: štartovné číslo, tričko s logom podujatia, nápoj, potravinový balíček, lístok do tomboly.
 
Podporiť projekty môžu aj „nebežci“ zakúpením tombolového lístka v sume 2 € v kancelárii KNBJ, resp. priamo na benefičnom behu.
 
Generálnym partnerom podujatia je firma BARDFARM, s.r.o. a partnerom zabezpečujúcim zaujímavú tombolu je spoločnosť Hobby house Kobyly. Tento partner zároveň zatraktívni podujatie aj ponukou jazdy prítomných divákov i bežcov na elektrických kolobežkách.
 
Harmonogram podujatia:
● 13.30 hod. - registrácia bežcov pri historickej radnici, organizačné pokyny pre bežcov, rozcvička
● 14.00 hod. - kultúrny program na Radničnom námestí – gitara a spev v podaní Júlie Pilarovej
● 15.00 hod. - štart behu na Radničnom námestí
● 16.00 hod. - ukončenie behu – vyhodnotenie na pódiu
● 16.30 hod. - žrebovanie výhercov tomboly, informácie o projektoch, za ktoré behali bežci a na podporu ktorých ide výťažok z tomboly
 
Viac informácii o podujatí i troch projektoch - projekt č. 01 – modrej farby – ZBOROVSKÝ HRAD – OBNOVA A KULTÚRNE PODUJATIA 2020, projekt č. 02 – žltej farby –KLUBOVŇA – ODDYCHOVÁ ZÓNA, projekt č. 03 – červenej farby – IDEME VYŠŠIE, ktoré sa uchádzajú o vašu podporu týmito netradičnými spôsobmi nájdete na www.knbj.sk - vrátane online registrácie bežcov. Ich predkladateľmi sú: Združenie za záchranu Zborovského hradu, Školská žiacka rada pri Gymnáziu L. Stӧckela a OZ Different.
(10:23, J. Jarina, správca KNBJ)
Diskusia
Pridať komentár
Všetky práva vyhradené | Akékoľvek publikovanie alebo šírenie správ, fotografií a dát uverejnených na portáli ahojbardejov.sk je bez predchádzajúceho súhlasu porušením autorského zákona.