Bardejovskí Rytieri odohrali prvý zo šiestich turnajov

388x
14. Január 2020
Rytieri s jednou výhrou
Rytieri si poradili so Spišskou Novou Vsou
 
Bardejovskí Rytieri na domácej palubovke odohrali prvý zo šiestich turnajov o konečné umiestnenie žiakov U14.
 
V prvom zápase si jednoznačne poradili s mužstvom Spišskej Novej Vsi, keď zápas rozhodli už výbornou prvou štvrtinou, ktorú vyhrali 35:12. V ďalšom priebehu hry dostali príležitosť všetci hráči z lavičky, aby si povedome šetrili sily na súpera zo Svitu. Žiaľ , tento zápas hráčom nevyšiel podľa predstáv a herne “vybuchli”.
 
POZRITE SI FOTOGALÉRIU:
 
Problémy mali pod obidvoma košmi, hráči mali problém doskočiť loptu, viazla kombinácia a trestuhodne zahadzovali ťažko vypracované strelecké pozície, čo viedlo k tomu, že súper zaslúžene zvíťazil na bardejovskej palubovke. Ostáva veriť, že o dva týždne na turnaji v Spišskej Novej Vsi hráči predvedú lepšie výkony ako v domácich zápasoch.
 
VÝSLEDKY:
 
1. zápas
BARDEJOVSKÍ RYTIERI - SPIŠSKÁ NOVÁ VES 87:40 (48:15)
Body a zostava: Richvalský 27, Kost 16, Rusňák 15, Paľo 10, Gmitter 7, Martiček 5, Pribilinec 5, Vaľko 2, Hricík, Glovňa a Hrabčák
 
2. zápas
BKM ISKRA SVIT - SPIŠSKÁ NOVÁ VES 70:30 (28:18)
 
3. zápas
BARDEJOVSKÍ RYTIERI - BKM ISKRA SVIT 45:65 (29:30)
Body a zostava: Rusňák 17, Kost 10, Richvalský 4, Martiček 4, Paľo 4, Pribilinec 4, Gmitter 2, Hrabčák, Vaľko, Glovňa a Hricík
(MK, foto: K. Lizáková)
Diskusia
Pridať komentár
Všetky práva vyhradené | Akékoľvek publikovanie alebo šírenie správ, fotografií a dát uverejnených na portáli ahojbardejov.sk je bez predchádzajúceho súhlasu porušením autorského zákona.