Cukráreň Mucko a Detské fitko

55
Kontaktné údaje Cukráreň Mucko a Detské fitko
  • Bardejov
  • Radničné námestie 32
  • 085 01
Predajňa s cukrárskymi potrebami Mucko sa nachádza na Radničnom námestí 32, v novej budove za Irish Pubom. V príjemných priestoroch zákazníci okrem predajne nájdu aj cukráreň a detské fitko. 
 
„V Bardejove ide o novinku, takýto koncept sme videli v zahraničí. V cukrárni ponúkame netradičné koláčiky, ktoré nám pečie a dodáva francúzsky cukrár z Košíc. Objavili sme ho iba náhodne, no zistili sme, že poznáme jeho manželku, ktorá pochádza z Kľušova. Všetko, čo pečie, ponúkame aj v Bardejove. Ide o torty, koláčiky, makrónky,“ prezrádza spolumajiteľka Martina Semanišinová a pokračuje. „Niektoré veci si dopekáme aj my, hlavne bezlepkové, bezlaktózové výrobky. Chceme piecť aj dia koláčiky.“
 
Cukráreň je otvorená od rána. „Od siedmej do desiatej ponúkame raňajky, kávu a croissant aj so sebou. Je to tiež  taká novinka v Bardejove, no vo väčších mestách to funguje. Zatiaľ sa to osvedčuje. V letných mesiacoch plánujeme rozšíriť ponuku o točenú zmrzlinu a začíname aj s ľadovými kávami a limonádami. Takisto by sme chceli zriadiť letnú terasu,“ hovorí Semanišinová. 
 
Prevádzka Mucko sa nachádza priamo na námestí, v podchode medzi Kláštorskou ulicou a centrom mesta. „Keďže sme už skôr plánovali zväčšiť našu predajňu, hľadali sme nové možnosti. Tento priestor sa nám hneď zapáčil najmä preto, že má dve podlažia, čo nám umožnilo realizovať naše predstavy aj vo vzťahu k hracej ploche pre deti,“ vysvetľuje Václav Semanišin, spolumajiteľ.
 
Pozrite si bohatú fotogalériu: 
 
Celý priestor je prispôsobený mamičkám s kočiarmi a deťom. Vo vnútri sa nachádza aj vyhradená časť pre kočiare. Samozrejmosťou sú detské stoličky, postieľka a bezbariérový vstup. „Mamička môže dať svoje dieťa do prenosnej postieľky, ktorá je vedľa stolíka a môže si v pohode vychutnať svoju kávičku,“ uviedol Semanišin.
 
Vo vrchnej časti predajne sa majitelia rozhodli otvoriť priestor pre deti, kde sa môžu zahrať a vyblázniť. „Ide o detské fitko.  Je celé osieťované, bezpečné. Sú tam basketbalové koše, bránky, nechýbajú lopty, penové alebo gumené. Takisto aj fit lopty a rôzne veci na cvičenie. Tiež aj fitnes stroje, od štyroch do ôsmych rokov, chceme to rozšíriť až do dvanásť rokov. Do budúcna by sme chceli mať aj fitnes trénerov,“ dodala Semanišinová. V predajni nájdete rozšírenú ponuku tovaru, k dispozícii je aj parkovisko.
 
 
 
IČO46306650
Názov spoločnostiTAVER s.r.o.
AdresaŤačevská 19, 085 01 Bardejov

Otváracie hodiny Cukráreň Mucko a Detské fitko

Pondelok9.00 - 20.00
Utorok9.00 - 20.00
Streda9.00 - 20.00
Štvrtok9.00 - 20.00
Piatok9.00 - 20.00
Sobota 9.00 - 20.00
Nedeľa9.00 - 20.00