Access Bars

57376
Kontaktné údaje Access Bars
  • Bardejov
  • Ul. Sv. Jakuba 28
  • 085 42
Access Bars ® je jemná technika, ktorá utišuje myseľ. Bars je 32 bodov na hlave, ktoré pri ľahkom dotyku uvoľňujú z mysle a tela všetko, čo nám neumožňuje prijímať. Nechať si spustiť Barsy umožňuje ľuďom ľahnúť si, nemusieť nič robiť a iba prijímať. Barsy ničia bariéry a steny, ktoré sme si okolo seba postavili a ktoré nám bránia mať ľahký, radostný a zdravý život. Access Bars ® pomohol tisícom ľudí zmeniť mnohé aspekty ich tela a života vrátane spánku, zdravia, váhy, peňazí, stresu, úzkosti, vzťahov a oveľa viac. Vplyv Barsov sa ťažko meria alebo popisuje, ale môže byť hlboký. Čo ak by sme mohli zažiť seba viac než len to, čo je na nás správne či nesprávne, dobré či zlé? Dotyk Barsov (bodov na hlave) umožňuje rozptýliť elektromagnetický náboj, ktorý drží myšlienky, pocity a emócie, čo umožní vnímať vlastný život, telo a vzťahy s jasnosťou a ľahkosťou. Je to ako vymazať staré súbory z počítača, ktoré ho spomaľujú. Minulosť už viac nebude diktovať budúcnosť a namiesto fungovania z autopilota sme schopní byť prítomní a fungovať z voľby.
 
 
Barsy nie sú len pre dospelých, ale aj pre deti. Pomáha im mať viac radosti, šťastia a ľahkosti, menej stresu a úzkosti doma a v škole, lepší spánok, menej záchvatov hnevu a ľahšie fungovanie v sociálnych, školských a emočných situáciách.
 
 
Access Bars ® je základná technika Access Consciousness ®, čo je v podstate súbor techník, prostriedkov a procesov navrhnutých tak, aby posilnili ľudí k vytvoreniu si života po ktorom naozaj túžia. Je to o tom mať prostriedky k tomu, vedieť čo je pravda pre nás, aké to je byť sebou a nájsť sám seba, keď sa stratíme v definíciách, očakávaniach a svetoch druhých.
 
Táto jemná neinvazívna technika pracuje na uvoľnení ako fyzických, tak aj psychických blokov uložených v tele a pomáha facilitovať väčšiu ľahkosť v rôznych oblastiach života.
 
Bars sedenie trvá 60-90 minút a môže sa previesť ako jednorazové sedenie, mesačné, týždenné alebo ako denná skúsenosť.
 
 
Účinky Access Bars sú Access Bars ® vedecký overené, sú individuálne pre každého a líšia sa od sedenia k sedeniu. Tí, ktorí Bars obdržali, po sedení Access Bars hovoia, že im to pomohlo s nasledujúcim:
  • zlepšenie fyzického zdravia
  • lepšia duchovná pohoda a zníženie stresu
  • zvýšená motivácia a ľahšia komunikácia
  • významný nárast pocitu radosti, šťastia, vďačnosti, láskavosti a mieru
  • hlbší relax a pozitívne účinky na migrénu a nespavosť
  • zlepšenie duševného zdravia, menšie príznaky depresie, záchvaty paniky, ADD, ADHS a OCD
  • väčšie intuitívne vedomie 

Otváracie hodiny Access Bars

Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa