MONEY GO

49640
Kontaktné údaje MONEY GO
  • Bardejov
  • Dlhý rad 30
  • 085 01
Skúsenosti o ktoré sa radi podelíme
 
 S nami je len na Vás koľko a ako dlho budete splácať. My Vám ochotne pomôžeme s výberom tej najvhodnejšej možnosti pre Váš plán a rozpočet. 
 
Neviete kde začať a potrebujete poradiť? Naše služby zahŕňajú aj kompletné poradenstvo, ktoré vám pomôže rozhodnúť sa.
 
 
Naše služby:
 
Rýchle pôžičky od  300€ do 40 000€ , splatnosť od 12 do 96 mesiacov,  online žiadosť
Pôžičku poskytujeme do výšky 40 000€ bez zbytočných otázok. Poplatky za vybavenie úveru sú nulové a možnosť poistenia úveru necháme iba na vás.
 
Mesačné splátky vám vyrátame čo najvýhodnejšie a prispôsobíme vašim možnostiam po dobu 8 rokov.
 
Z pohodlia domova vyplníte formulár, ktorého odpoveďou bude naše posúdenie do niekoľkých hodín. Gratulujeme k prvému kroku, tie ďalšie už nechajte na nás.
 
Najlacnejšie poistenie vo vašom meste - životné poistenie, cestovné poistenie pre celú rodinu, najlacnejšie poistenie nehnuteľností, všetky druhy vozidiel
 
Sme tu pre vás aj v tých najťažších chvíľach. Naše poistenie chráni celú vašu rodinu v prípade straty zamestnania či úrazu.
 
Ste pri cestovaní zavalení myslením na všetko, čo potrebujete a nesmiete stratiť? Nechajte starosti na nás a užite si pokojnú dovolenku.
 
Poistenie kryje samotnú budovu ako aj jej kompletné vybavenie. Predísť strachu z neočakávaného sa dá veľmi jednoducho a za rozumnú cenu.
 
Povinné zmluvné poistenie chráni nie len vás, ale aj vašich blízkych. Rýchlo a jednoducho vybavíme všetko potrebné, aby ste sa pri jazde autom mohli cítiť bezpečne.
 
Refinancovanie úveru - Nižšia splátka a refinancovanie úveru
 
Nahraďte niekoľko starých úverov jedným, ktorý plnohodnotne pokryje všetko, čo potrebujete. Vybavíme vás ihneď s nižšou splátkou k tomu.
 
Radia vám odborníci, ktorí majú niekoľkoročné skúsenosti. Naša asistenčná podpora je tu pre vás online, telefonicky a tiež osobne na pobočkách.
 
Kúpa a predaj nehnuteľností  - porovnanie všetkých bánk, bez zbytočných poplatkov
 
Všetky požiadavky, ktoré pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti budete mať, zhrnieme do jedného. Na trhu vás budeme reprezentovať a potrebnú komunikáciu spravíme bez toho, aby ste niekam museli chodiť.
 
Ste pracovne vyťažení a nemáte čas obchádzať jednotlivé pobočky? U nás nemusíte, komplet prehľad o konkurenčných ponukách vám predstavíme my.
 
Za nič navyše u nás neplatíte. Vaša spokojnosť je náš úspech.
 

Získajte všetky potrebné informácie

Výpočtom predpokladaného RPMN zistíte, aká bude finálna výška poplatkov spojených s pôžičkou. Ide o ročnú percentuálnu mieru nákladov, ktorá zahŕňa cenu poistenia či poplatok za vedenie účtu v podobe jedného roka. S presnými číslami ako s percentami RPMN zákazníka oboznámime a vysvetlíme vám súvis jednotlivých parametrov.
 
 
 
 
 
IČO47219475
DIČ2023799437

Otváracie hodiny MONEY GO

Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa