Karavany Bardejov

49469
Kontaktné údaje Karavany Bardejov
  • Bardejov
  • Duklianska 16
  • 085 01
 
 Prenájom plne vybavených karavanov a obytných prívesov pre celoročné dovolenky.
 

Ak ste slobodná duša, milujete spontánnosť a objavovanie nových miest, vyberte si autokaravan.

Nechcete sa presúvať z miesta na miesto? 

Potom si vyberte obytný príves.  Stane sa vaším východiskovým bodom pre pohodlné spoznávanie okolia samotným autom.
 
 
Cestovanie v obytnom automobile sa v poslednej dobe teší veľkej obľube. Poskytuje veľkú nezávislosť a bezpečnosť, pretože sa môžete vyhnúť davom, cestovať aj napriek prevládajúcim obmedzeniam a predovšetkým sa ubytovať vo veľmi čarovných lokalitách.
 
Karavany na prenájom
V našej ponuke nájdete plne vybavené karavany, ktoré dokážu splniť aj tie najnáročnejšie očakávania a podmienky. Stačí si vybrať dátum a môžete sa vydať na cestu, ktorá bude v znamení pohodlia a komfortu. Ak máte záujem zažiť nový a nevšedný druh cestovania krajinou, stačí si len vybrať z našej ponuky.
 
Giottiline Siena 395
 
NOVINKA model 2023 – Giottiline Siena 395 je polointegrovaný karavan. Automatická prevodovka zaručuje pohodlie pri cestovaní. Siena 395 Vám svojou doplnkovou výbavou dodá pocit neviazanej slobody počas každej dovolenky.  
 
Giottiline Siena 440
 
Giottiline Siena 440 je nová alkovňa, čo je u nás najžiadanejší typ karavanu. Alkovňa ponúka svojim pevným lôžkom nad kabínou vodiča tú výhodu, že môžete spať bez každodenného prestavovania lôžka. Samozrejme je vyššia a priestoru je v nich oveľa viac ako v integrálnych a polo-integrálnych karavanoch. Sú to ideálne obytné autá pre rodinu.
 

WEINSBERG CaraOne 450 FU

Model 2022 – WEINSBERG CaraOne 450 FU je ideálny karavan pre Vašu dovolenku s celkovou hmotnosťou 1200 kg, a preto Vám postačuje na šoférovanie vodičský preukaz skupiny B. Jeho rozloženie interiéru ho radí medzi najviac vyhľadávané obytné prívesy v našej požičovni. Karavan je vybavený LED TV, markízou a držiakom na štyri bicykle. Nerozhoduje ani skutočnosť, či máte 6 alebo 13 pólovú zásuvku, aj s tým si poradíme.
 
RAPIDO 666F 60th Edition
 
RAPIDO 666F je polointegrovaný karavan Jedná sa o model 2021. Jeho nákupná hodnota vrátane príslušenstva dosiahla 85 000 Eur. Jedná sa o polo-integrálny karavan vhodný na spanie pre 5 osôb. Najvyššia možná výbava Vám zaručí maximálny luxus.
 

WEINSBERG CaraCito 500 QDK

WEINSBERG CaraCito 500 QDK je ideálny karavan pre Vašu dovolenku. Karavan má k dispozícií veľkú manželskú posteľ a poschodovú posteľ pre deti bez toho aby ste museli niečo upravovať. Napriek tomu Vám ostáva stále k dispozícií aj jedálenská denná časť. Karavan je vybavený klimatizáciou, markízou a držiakom na bicykle.
 
 
Karavany na predaj
Weinsberg CaraCompact Suite MB 640 MEG Pepper
 
KNAUS VAN WAVE MAN 640 MEG 2022 VANSATION
 
Weinsberg CaraSuite 700 ME 2022
 
Weinsberg CaraOne 550 QDK
 
KNAUS SPORT 500 KD 2022
 
 
IČO44947666
DIČ2022905269

Otváracie hodiny Karavany Bardejov

Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa