Dormisan

44009
Kontaktné údaje Dormisan
Sme tradiční talianski výrobcovia pôsobiaci na Slovensku od roku 1992. Značka DORMISAN sa špecializuje na výrobu kompletného spacieho systému založeného na ortopedických matracoch a na doplnkoch pre zdravie a oddych. Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti kvalitného spánku nás priviedli k vytvoreniu širokého portfólia produktov pre všetky vekové kategórie, aj pre tých najnáročnejších zákazníkov.
 
Našim cieľom je zlepšovať zdravie a pohodlie ľudí prinášať im riešenia pre zdravý regeneračný oddych a spánok. Spokojnosť našich zákazníkov je na prvom mieste, a preto sa neustále snažíme napredovať vo vývoji dokonalého spánku. Jedinečné ortopedické matrace a doplnky pre zdravý spánok celej rodiny
 
Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti kvalitného spánku nás priviedli k vytvoreniu kolekcie matracov Dormisan, ktoré spĺňajú náročné požiadavky na zdravý spánok a na vysoké nároky zákazníka z hľadiska spracovania, rýchleho spracovania vynikajúcich ortopedických vlastností, servisu dodávateľa až po ľahké manipulácie, ktoré poznáte zakúpeným tovarom.
 
 
PREDAJNE PO CELOM SLOVENSKU
 
Ponuku ortopedických matracov a doplnkov pre zdravý a pohodlný spánok nájdete v našich podnikových predajniach v mestách:
  • Hlavná 5, Košice
  • Floriánova 3, Prešov
  • Námestie osloboditeľov 1014/28, OC Jednota Michalovce
  • Stöcklova 32, 085 01 Bardejov       
ako aj v sieti partnerských predajní po celom Slovensku.
 
IČO36482056
DIČ2020014953
IČ DPHSK2020014953

Otváracie hodiny Dormisan

Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa