Grand Coffee

43049
Kontaktné údaje Grand Coffee
  • Bardejov
  • Bardejovské kúpele 1991
  • 085 01
Naša pražiareň - výroba
 
Sme lokálna pražiareň nachádzajúca sa v pokojnom prostredí Bardejovských Kúpeľov. V tejto pražiarni dýchajúcej rodinnou atmosférou dbáme predovšetkým na čerstvosť a kvalitu kávy.

Zakladateľ našej pražiarne Lukáš, nie je vo svete kávy nováčikom. V kávovom biznise sa pohybuje už od roku 2006. Niekoľko rokov pôsobil v zahraničí, kde zbieral skúsenosti. Neskôr sa vrátil späť na rodné Slovensko, kde mohol tieto nadobudnuté skúsenosti naplno zúročiť. Bolo to v dobe, kedy sme si ešte všetci objednávali “pikolo” a “preso”.

Naše začiatky

Všetko sa to začalo dovozom talianskych značiek káv na Slovensko. Avšak časom, ako sa vyvíjala kávová kultúra na Slovensku, sa zákazníci čoraz viac začali zaujímať o pôvod a čerstvosť kávy. Tento záujem o kvalitnú kávu s overeným pôvodom a prvotriednou čerstvosťou je možné uspokojiť jedine ako prvovýrobca. A tak sme si v roku 2013 zadovážili našu prvú jednokilovú pražičku. Takto sme začali svoju púť praženia výberovej kávy.

V súčasnosti pražíme na plneprofesionálnom zariadení, kde kvalitu praženia strážia nielen skúsení pražiari, bratia Lukáš a Mišo, ale taktiež aj špičková počítačová technika. Tá je už nevyhnutná na to, aby bolo možné ustrážiť najvyššiu kvalitu praženia.

Pražiareň kávy v Bardejovských Kúpeľoch dbá o to, aby pre svojich zákazníkov priniesla iba tú najlepšiu kávu. Preto si každá káva, ktorá je zaradená do ponuky, prejde náročným procesom. Začína to výberom odrody a nastavením krivky praženia pre vyťaženie maxima z jej chuťového potenciálu. Nasleduje vyzretie v špeciálnej nádobách. Nakoniec je výberový proces ukončený ochutnávkou a výberom tej najlepšej kávy spomedzi niekoľkých dávok pražených rôznymi spôsobmi.

 
 

Naša kaviareň

U nás v kaviarni môžete ochutnať rôzne druhy čerstvo pražených káv z našej ponuky. Kaviareň je otvorená denne, kde Vás privíta milý a ochotný personál, ktorý Vám pomôže s výberom kávy. V kaviarni si môžete okrem iného kúpiť našu čerstvo praženú kávu a taktiež Vám ju náš personál na požiadanie pomelie. Súčasťou našej kaviarne je aj vyhrievaná, krytá terasa, na ktorej sa dá sedieť aj v chladnejších mesiacoch.

Našu kaviareň nájdete v Bardejovských Kúpeľoch (v bývalej budove prijímacej kancelárie)

IČO52179354
DIČ2120917898
IČ DPHSK2120917898

Otváracie hodiny Grand Coffee

Pondelok10:00-16:00
Utorok10:00-16:00
Streda10:00-16:00
Štvrtok10:00-16:00
Piatok10:00-16:00
Sobota zatvorené
Nedeľazatvorené