Kozmetické štúdio Wivien

36844
Kontaktné údaje Kozmetické štúdio Wivien
  • Stropkov
  • Akademika Pavlova 312 / 11
  • 091 01
Kozmetické štúdio Wivien poskytuje odborné kozmetické služby v príjemnom prostredí v kruhu priateľského a milého personálu. Okrem bežných a menej tradičných kozmetických úkonov môžete pod jednou strechou chudnúť, skrášliť sa a podstúpiť trvalé odstránenie ochlpenia. Všetko, čo žena potrebuje, aby sa nielen krásne cítila, ale aj krásne vyzerala.
 
Jemne hladko a bez chĺpkov v každom ročnom období. Už žiadne nepríjemné depilácie. 
 
 
Prečo my? … pretože u nás ste v tých najlepších rukách.
  • Efektívne, trvalo a bezbolestne!
  • Vďaka odbornému poradenstvu ste u nás správne. Naša inovácia je vrcholom medzi možnosťami odstraňovania chĺpkov. Jediná technológia MPL 4G Multipulselight na svete s intenzívnymi filtrovanými svetelnými impulzmi bliká dôkladne na chĺpky na požadovanom mieste a natrvalo ich odstráni. Sotva citeľný a úplne bezbolestný postup je pre Vás zárukou, že otravné sedenia, zbytočné pokusy, bolestivé zákroky sú odteraz minulosťou. Spríjemnite si svoj život a zažite hodvábne hladkú pokožku.    
 
Prečo chudnutie poležiačky?… pretože u nás ste naozaj v tých najlepších rukách.
  • Z celkového obvodu 2- 5 cm ihneď pri prvej procedúre.
  • Len po 45 minútovej procedúre sa ihneď potešíte prvým výsledkom z redukcie obvodu brucha, zadku a nôh. Naša inovatívna metóda je zlatým klincom možností jednoduchého chudnutia.
 
CHUDNITE POLEŽIAČKY = ODBÚRANIE TUKU SO ZÁRUKOU ÚSPECHU
 
Okrem všetkých zdravotných aspektov, štíhle telo tiež znamená neoceniteľné zvýšenie kvality života. CHUDNÚŤ POLEŽIAČKY so švajčiarskym prístrojom DiViNiA je ideálnym spôsobom, ako znížiť všetok pracovný a osobný stres a hodiť za hlavu všetky starosti. 
 
 
Fotogaléria: 

Otváracie hodiny Kozmetické štúdio Wivien

Pondelok9.00 - 17.00
Utorok9.00 - 17.00
Streda9.00 - 17.00
Štvrtok9.00 - 17.00
Piatok9.00 - 17.00
Sobota ZATVORENÉ
NedeľaZATVORENÉ