TR Technic

38818
Kontaktné údaje TR Technic
  • Bardejov
  • Nový Sad 10A, Tačevská MedicPark
  • 085 01
Veľkoobchod a maloobchod s náradím
 
Firma TR technic sa zaoberá predajom, servisom a odborným poradenstvom v oblasti záhradnej techniky, elektrického, akumulátorového, pneumatického náradia, zváracej techniky, autoservisnej techniky a mnoho ďalšieho.
 
Predajne sú vybavené širokým sortimentom záhradnej techniky a náradia na domáce aj profesionálne účely. Firma už 10 rokov spolupracuje s najznámejšími značkami na trhu a poskytuje ich služby, záručný a pozáručný servis a technické poradenstvo. Dodáva taktiež aj strojárske náradie, nástroje a prípravky českých a nemeckých výrobcov do strojárskych závodov. V ponuke má širokú škálu ručného záhradného náradia, motorového náradia a elektronáradia osvedčených značiek ako sú Stihl, Milwaukee, Hikoki, Makita, Bosch, Dolmar, Hecht, Šupa a mnoho iných. 
 
Predaj a servis zváracej techniky, plazmové rezačky, bodové zváračky, autogénna technika, štartovacie vozíky, nabíjačky, spájkovacie materiály, rezné a brúsne materiály, príslušenstvo pre zváranie a plazmové rezanie, upínacia technika a ochranné pomôcky.
 
Dodávame profesionálne náradie a nástroje potrebné pre výrobu, priemysel a stavebníctvo.
Dodávame kompletné riešenia a technológie a svojim odberateľom dávame istotu, že nestratia náskok pred konkurenciou. Naši zákazníci oceňujú najmä:
  • rýchlu dodávku
  • technické poradenstvo
  • predaj na splátky
  • vysokú kvalitu produktov
  • požičiavanie vybraných strojov a zariadení
 POSKYTUJEME SERVIS NÁRADIA
 
Firma má v Bardejove stabilné zázemie a prevádzkuje už tri predajne. Dve z nich sa nachádzajú v Bardejove na ulici Nový Sad 10. Na poschodí nájdete profesionálne náradie a vybavenie do dielní aj pre domácich majstrov, autoservisnú techniku, kotviaci materiál, spojovací materiál, chémiu, zváraciu techniku a veľa ďalšieho.
 
Na prízemí budovy sú v ponuke zas motorové, pokosové a kapovacie píly, stolové píly, čerpadlá, kompresory, trávne kosačky, krovinorezy a príslušenstvo.
 
Tretiu, rozlohovo najväčšiu predajňu nájdete na Ťačevskej ulici v Medic parku, v ktorej je najväčšie zastúpenie značiek ako Stihl, Milwaukee, A-ko, Flex, Güde a mnoho ďalších. Nájdete tu obrovský výber záhradnej techniky od trávnych traktorov, kultivátorov, cez krovinorezy, reťazové, vyvetvovacie, kolískové píly, drviče vetiev, až po akumulátorové, elektrické, motorové a ručné náradie do záhrady. Ďalej tu nájdete vybavenie do dielní ako napríklad kompresory, elektrocentrály, stolové vŕtačky, píly na kov či zveráky. Nechýbajú ani stroje potrebné ku stavbe, samozrejmosťou sú teda stavebné miešačky, miešadlá, rezačky na dlažbu a obklad, fúriky, zbíjačky, vŕtačky a príslušenstvo.
 
Ústretový a odborne vyškolený personál Vám poradí a pomôže s výberom tej správnej techniky, alebo náradia podľa vašich požiadaviek. Na všetkých predajniach je možné platiť hotovosťou, kartou alebo na splátky.
 
Kompletný sortiment môžete nájsť aj na internetovom obchode www.topnaradie.sk s možnosťou doručenia tovaru priamo k vám domov alebo osobného odberu na ktorejkoľvek z predajní.
 
IČO45906114
Názov spoločnostiTR TECHNIC s.r.o.
AdresaNový Sad 10A, Tačevská MedicPark, 085 01 Bardejov

Otváracie hodiny TR Technic

Pondelok8.00 - 17.00
Utorok8.00 - 17.00
Streda8.00 - 17.00
Štvrtok8.00 - 17.00
Piatok8.00 - 17.00
Sobota 8.00 - 12.00
NedeľaZATVORENÉ