Dolina Bardejov

35395
Kontaktné údaje Dolina Bardejov
  • Bardejov
  • Pod Vinbargom 2649
  • 085 01

Reštaurácia Dolina

Reštaurácia Dolina je samostatný rodinný podnik s dlhoročnou tradíciou situovaný v pokojnom okraji historického mesta Bardejov. Klasické jedlá v modernom prevedení pripravované z kvalitných regionálnych surovín, starostlivo vyberané slovenské vína a príjemný personál sú zárukou pretrvávajúceho zážitku z príjemne stráveného času v našej spoločnosti.

Priestory reštaurácie sú ideálne miesto na organizovanie rôznych významných rodinných udalostí, ako napríklad svadobné hostiny, oslavy životných jubileí či firemné večierky s kapacitou priestorov pre viac ako 100 osôb.

Parkovanie áut je bezplatné v celom objekte pred reštauráciou. 

 Jedálny lístok:

Pizzeria Dolina

Pizzeria Dolina je nefajčiarska pizzeria umiestnená v prízemných priestoroch Reštaurácie Dolina. Priestor pizzerie je prispôsobený prevažne rodinám s deťmi, ktoré majú k dispozícií priestranný detský kútik monitorovaný kamerovým systémom, takže rodičia si môžu pokojne vychutnať chvíle pohody a zároveň sledovať svoje nezbedné ratolesti.

Priestor pizzerie je ideálny na organizovanie rôznych významných rodinných udalosti /životných jubileí, krstín, sv. prijímaní…/ prevažne rodín s deťmi ako aj samostatných detských osláv s možnosťou využitia rôznych animačných služieb, ako je napríklad modelovanie balónov, vystúpenie kúzelníka alebo prenájom maskotov či animátorov, vďaka ktorým sa oslava spestrí o množstvo zaujímavých hier, súťaží a originálnych aktivít tak, aby si deti z oslavy odniesli nielen brušká plné sladkostí, ale aj hlavy plné zážitkov.

Môžeme Vás ubezpečiť, že lepšiu pizzeriu prispôsobenú rodinám s deťmi v širokom okolí nenájdete.

Penzión Dolina

Penzión Dolina je útulný penzión s rodinnou atmosférou a príjemným priateľským personálom vhodný pre obchodných cestujúcich, ako aj pre turistov s deťmi s možnosťou stravovania v reštaurácií alebo pizzerií s priestranným detským kútikom.
Ponúkame ubytovanie v 4 izbách a 1 apartmáne. Spolu je Vám k dispozícii 10 lôžok.
 
Každá izba a apartmán je vybavená WC a kúpeľňou, káblovou TV a Wifi pripojením na internet.
Parkovanie áut je zdarma v uzavretom parkovisku s garážou s monitorovaným kamerovým systémom.
 
IZBA
 
APARTMÁN
 
 
Svadby a rodinné oslavy: 
 
Aktuálne obedové menu nájdete TU 
IČO44148046

Otváracie hodiny Dolina Bardejov

Pondelok10.00 - 19.00
Utorok10.00 - 19.00
Streda10.00 - 20.00
Štvrtok10.00 - 20.00
Piatok10.00 - 22.00
Sobota 10.00 - 22.00
Nedeľa10.00 - 20.00