Catering Jakubašek

32414
Kontaktné údaje Catering Jakubašek
  • Bardejov
  • Slovenská 10
  • 085 01
NIEČO O NÁS
 
Jesť to je nevyhnutnosť, ale správne jesť, to je umenie, povedal kedysi François de La Rochefoucauld a my s ním bezpochyby súhlasíme. Pre našu spoločnosť je jedlo viac ako len pokrm…
 
Je to spôsob prezentácie, komunikácie a podčiarknutia príjemnej spoločenskej atmosféry. Lákavo servírované a chutné jedlo je v našich očiach umením, ktoré denne s láskou tvoríme pre vás.
 
 
Catering Jakubašek - to je ambiciózny tím špecialistov na catering a výzdobu pôsobiaci na východnom Slovensku. Už niekoľko rokov budujeme našu značku na vedomostiach, skúsenostiach a inováciách, ktoré s radosťou vkladáme do každého projektu. Našim hnacím motorom je láska k jedlu, cit ku kráse a úcta k zákazníkovi. Vaše eventy sú našimi výzvami, vaše sny a priania našou inšpiráciou. Uvedomujeme si dôveru, ktorú vkladáte do našich rúk v najdôležitejších okamihoch vášho života. Preto starostlivo narábame s vašimi prianiami, rešpektujeme možnosti a ponúkame vlastné nápady a postrehy pre dosiahnutie dokonalých zážitkov pre vás ako organizátora akcie i pre vašich hostí.
 
Máme skúsenosti s usporadúvaním akcií na rôznych úrovniach náročnosti počnúc jednoduchou donáškou, servírovaním jedla, nápojov a aranžovaním výzdoby až po kompletné akcie na kľúč. Sme pripravení vám chutne navariť podľa vašich predstáv, ale aj zorganizovať celý event vrátane sprostredkovania ďalších služieb. Zbavíme vás starostí a postaráme sa vám o jedinečné zážitky v kruhu vašich blízkych.
 
Usporadúvame neformálne párty, pikniky, festivaly, ale aj veľké spoločenské podujatia ako svadby či plesy. Svoje služby poskytujeme v rámci rodinného a firemného cateringu. Máme skúsenosti s organizovaním narodeninových a promočných osláv, výročí, ale aj detských osláv a záhradných párty. Pripravovali sme občerstvenie a kompletné služby pre rauty, firemné večierky a teambuildingy. Sme pripravení zorganizovať i špeciálne akcie a naplniť vaše mimoriadne požiadavky. 
 
Viac o konkrétnych službách nami ponúkaného cateringu sa môžete dočítať na našej webovej stránke http://www.svadby-jakubasek.sk/.
 
catering na rôzne spoločenské akcie : 
http://www.svadby-jakubasek.sk/cateringove-sluzby/
 
Informujte sa o dostupnosti našich služieb.

Otváracie hodiny Catering Jakubašek

Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa