JD STICK

31415
Kontaktné údaje JD STICK
  • Smilno
  • Smilno 139
  • 086 33
Potrebuješ fóliu na auto? Autopolep.
Chceš čierne okná na svojom aute? Autofólie.
Alebo potrebuješ vyčistiť interiér svojho auta? Tepovanie.
  
Tepujeme:
  • interiér áut 
  • gaučovky
  • sedačky
  • kreslá
  • koberce
  • matrace a iné
Používame kvalitné fólie na autá a fólie na okná za výhodné ceny. Vysoká kvalita je našou prioritou. Vždy sa snažíme vyhovieť zákazníkom. Radi Vám poradíme s Vaším problémom.
 
Lepenie aut, či už karosérie alebo lepenie okien a tepovanie aut prevádzkujeme v našom garáži blízko Bardejova v obci Smilno.
Tepujeme aj u Vás doma a to napríklad gauč, kreslá, sedačky, sedacie súpravy, koberce a iné.
 
Naša ponuka:
 
Celopolep auta
Celopolep alebo CarWrap je v poslednej dobe stále viac vyhľadávaný oproti klasickému striekaniu vozidiel. Lepenie áut je lacnejšia varianta oproti striekaniu nového laku na vašom vozidle. Zmena farby Vášho auta je len jednou z výhod celopolepu. Fólia na aute nemusí meniť farbu Vášho vozidla. Máte čiernu farbu auta, ale chcete niečo zaujímavejšie? Rôzne farebné odtiene z každej farby sú samozrejmosťou. Chcete zanechať odtieň auta, ale chcete byť zaujímavejší pre svoje okolie? Môžeme Vám nalepiť napríklad matnú fóliu, v ponuke je aj perleťová fólia, chrómová fólia, no netreba zabudnúť na karbónovú fóliu a iné. V našej ponuke máme široký výber odtieňov a typov fólií na autá. Medzi najväčšie výhody lepenie aut fóliu určite patrí jedinečný vzhľad. Fólie sú vhodné ako na autá tak aj na motorky, lietadlá alebo člny.
 
 
 
Polep častí karosérie
Fólie na autá sú ešte viac vyhľadávane práve z dôvodu farebnej zmeny len niektorej časti vozidla. Často lepené časti áut sú hlavne kapoty a strechy. Fólia na kapotu alebo fólia na strechu je veľmi vítaná hlavne kvôli dizajnovej zmene Vášho auta. Vystúpte z davu a upravte si svoje auto podľa svojich predstáv. Fólia na aute je lacnejšia variant oproti striekaniu. Fólie sú vyrábané tak aby sa dali polepiť aj zložitejšie tvary áut. Medzi lepenie časti karosérie Vášho aut nepatria len kapoty a strechy. Fólia sa dá lepiť aj na iné časti auta ako napríklad kufor, spätné zrkadlá, dizajnové pásy cez celé auto a iné. Pri lepení áut si môžete sami vybrať čo chcete mať na aute, ako to má vyzerať a výhodou je, že ak Vás to prestane baviť vždy to môžete zlepiť a Vaše auto bude vyzerať ako pre lepením. Fólie sú vhodné ako na autá tak aj na motorky, lietadlá alebo člny.
 
Fólie na ochranu laku
Ochranné fólie na autá sú veľmi vhodné hlavne pri kúpe nového vozidla. Priniesli ste si domov nové auto a chceli by ste aby takto vyzeralo čo najdlhšie? Je tu jedinečná možnosť. Ochranná fólia je priesvitná, teda po nalepení nebudete vidieť rozdiel oproti laku. Ochráňte svoje nové vozidlo od kamienkov, škrabancov a postarajte sa o to aby vyzeralo ako nové čo najdlhšie.
Priesvitné ochranné fólie sú vhodné ako na autá tak aj na motorky, lietadlá alebo člny. Ochranná fólia pred škrabancami a kamienkami.
 
Polep častí interiéru
zmena povrchu líšt, stredových panelov, častí tapacírov
 
Široký výber fólií
lesklé, matné, karbónové, metalické, sticker bomb, maskáčové, brúsené.....
 
Autofólie na okná
čierne fólie na okná, zatmavenie okien s certifikátom
 
 
 
Tepovanie
tepovanie aut, kobercov, sedačiek
 
 
 
Polep na okná domov a bytov
protislnečné, zrkadlové fólie zabraňujúce ÚV žiareniu a slnečnému svetlu 
 
Polep nábytku
nový vzhľad pre šatníky, obývačky alebo kuchyne
 
 
 
Individuálny prístup za super ceny. Kontaktuj nás čo najskôr. 
 
Pozrite si našu prácu: 

Otváracie hodiny JD STICK

Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa