Čistenie hrobov

27061
Kontaktné údaje Čistenie hrobov
  • Martin
  • Puškinova 4616/1
  • 036 01
Dôkladné vyčistenie hrobu je poriadna drina, ktorá zaberie množstvo času a stojí mnoho síl a nie každý z nás má jedno aj druhé. Hĺbkové čistenie pomocou nanotechnológie s trochou tvrdej práce dokážu zo zanedbaného hrobu spraviť naozaj dôstojné a pekné miesto, ktoré nebude vyrušovať svojim vzhľadom ľudí, ktorí si prídu uctiť pamiatku svojho rodinného príslušníka, kamaráta, kolegu či starého známeho. Pričom cena predstavuje len malinký zlomok z Vašich mesačných nákladov.
 
Už 6 rokov sa snažíme robiť radosť ľuďom po celom Slovensku, ktorí vzhľadom na nedostatok času, sily alebo vyššieho veku nemajú možnosť postarať sa o miesto posledného odpočinku svojho blízkeho. Častokrát to ale nie je o tom či má človek silu, čas a chuť, ale o tom že to “jednoducho nejde” aj keď sa človek snaží ako vie. V našich začiatkoch to často krát tiež nešlo, ale trpezlivosťou, učením a investíciami sme dosiahli, že dnes už prakticky neexistuje hrob, pomník, pamätník, ktorý by sme nevedeli skrášliť, či už očistením a následným ochránením alebo obnovením písma. Často sa stáva, že na cintorínoch nie je ani voda, ktorá je nevyhnutná pre prácu, ale už aj s týmto si poradiť vieme. Za tie roky sa vyskytli stovky zaujímavých situácií, či už s umiestnením cintorína, hrobu, prístupom k hrobu a podobne, vždy sme sa však poučili a pripravili. Takže či máte hrob v kopci bez prístupovej cesty (Stošice), alebo v dedinke na “konci sveta” (Korejovce), prípadne kdekoľvek na Slovensku, radi prídeme a urobíme radosť aj Vám. Dopravu máte zdarma.
 
SLUŽBY A CENNÍK
 
Portfólio služieb zahŕňa všetko od pozametania hrobu, cez impregnáciu kameňa, renováciu písma až po kompletné hĺbkové vyčistenie hrobu a pomníka, pričom vynaložíte niekoľkonásobne menej finančných prostriedkov ako u konkurenčných firiem a za menej peňazí dostanete väčší balíček služieb.
 
KOMPLETNÉ HĹBKOVÉ ČISTENIE
 
Kompletné hĺbkové vyčistenie je prvým krokom k ochrane a dlhodobej životnosti hrobu a pomníka. Vykonané je pomocou najmodernejších, vysokoúčinných a zároveň ekologických technológií. Po očistení hrobu je dôležité naniesť ochranný náter (impregnáciu).
Na cene za hĺbkové čistenie sa spolu dohodneme pri obhliadke hrobu.
 
 
IMPREGNÁCIA HROBU A POMNÍKA (OCHRANNÝ NÁTER)
 
Druhým krokom ako dosiahnuť dlhodobú ochranu a stály vzhľad hrobu je impregnácia. Na očistený hrob bez impregnácie sa v priebehu pár mesiacov znovu usadia machy a lišajníky, ktoré pokračujú vo svojej "práci". Naimpregnovaný hrob im dokáže odolávať po dobu minimálne dvoch rokov. Najväčšou výhodou je fakt, že naimpregnovaný hrob získa tzv. lotosový efekt, čo sa dá nazvať ako samočistiaca schopnosť materiálu, voda z povrchu odteká, pritom so sebou berie všetky nečistoty a na hrob sa nedokážu prichytiť ani machy a lišajníky. Najdôležitejšiu prácu odvádza impregnácia v zime, keď zamedzí vode preniknúť do trhliniek v kameni, ktorá tam následne zamrzne a dochádza k výrazným poškodeniam napr. prasknutie platne, drobenie okrajov a pod.
 
Ochranný náter máte k hĺbkovému čisteniu ZDARMA!!!
Za služby samozrejme nemusíte platiť naraz, platbu si môžete rozdeliť na viac krát, cena zostane nezmenená!
 
RENOVÁCIA PÍSMA
 
Písmo na pomníkoch je po celú svoju životnosť vystavené vplyvom počasia, preto niet divu, že sa farba po čase začne strácať. Zrenovované písmenká dokážu efekt očisteného hrobu ešte viac zvýrazniť. Renováciu robím pomocou profesionálnych farieb s veľmi vysokým obsahom pigmentu, ktoré dlhodobo odolávajú vplyvom počasia. Navyše obnovené písmenká prekryjem 3 vrstvami živicového laku, ktorý farbu ešte zvýrazní a poskytne jej dostatočnú ochranu po niekoľko rokov.
 
MIMORIADNA AKCIA
1 € za znak akejkoľvek veľkosti a v akejkoľvek farbe
2 roky záruka na životnosť farb 
Pri kombinácií s hĺbkovým čistením zľava 10% (platí aj z akciovej ceny)
 
ZĽAVA PRE MOJICH ZÁKAZNÍKOV
 
Mojich zákazníkov si vážim a preto každý môj zákazník, ktorý si bude chcieť dať kedykoľvek znovu očistiť hrob má automaticky zľavu 50%. Zľava neplatí len na jedno, ale na všetky nasledujúce čistenia.
 
OBHLIADKA HROBU
 
Obhliadka hrobu je pri každej službe zdarma. Pri obhliadke Vám navyše môžem ukázať mnou očistené hroby, resp. zrenovované písmenká, aby ste mali lepšiu predstavu o výsledku.
 
DOPRAVA
 
Doprava v rámci Slovenska je zdarma.
 
Ponuka služieb a ich kombinácií je bohatá a ceny priaznivé, preto ma neváhajte kontaktovať, či už elektronicky alebo telefonicky.
 
IČO47984112

Otváracie hodiny Čistenie hrobov

Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa