Jarmok v Bardejove napísal už svoju 47. kapitolu

889x
23. August 2018
Posledný augustový víkend sa v Bardejove uskutočnil už 667. historický jarmok, ktorý trval štyri dni a ponúkol naozaj bohatý kultúrny program. Ten odštartoval vo štvrtok Okresnou výstavou ovocia a zeleniny.
 
 
Popoludní prebehlo slávnostné otvorenie jarmoku, ktorého sa zúčastnil napríklad bývalý prezident Rudolf Schuster či podpredseda Národnej rady Slovenskej republiky Béla Bugár.
 
Na námestí počas celých štyroch dní prebiehali hudobné vystúpenia, v okolitých uličkách bolo k dispozícii približne 500 predajných stánkov, nechýbala ani Ulička remesiel, viac ako 80 stánkov bolo pre návštevníkov pripravených s občerstvením, pred športovou halou predajcovia áut ponúkali svoje nové modely a nechýbali ani kolotoče a detské atrakcie. Až na posledný deň vyšlo aj počasie, organizátori celý jarmok hodnotia veľmi pozitívne.
 Všetky práva vyhradené | Akékoľvek publikovanie alebo šírenie správ, fotografií a dát uverejnených na portáli ahojbardejov.sk je bez predchádzajúceho súhlasu porušením autorského zákona.