Úspešné bardejovské mini hádzanárky

922x
20. Jún 2018
Mini hádzanárky z Bardejova záverečným turnajom ukončili aktuálnu súťažnú sezónu. Na poslednom domácom turnaji predviedli kvalitný výkon. Mini hádzaná sa hrala turnajovým spôsobom v Bardejove, Prešove, Vranove nad Topľou a v Michalovciach.
 
Záverečný siedmy turnaj sa uskutočnil na Hornom Šariši. Dievčatá boli rozdelené do dvoch skupín – Ačko sú hráčky narodené v roku 2006 a 2007 a Bčko tvorili dievčatá narodené v roku 2008 a mladšie.
 
 
Športové nasadenie a čestná hra počas celej sezóny boli ocenené zlatou medailou pre každé družstvo a každú hráčku.
 
V mini hádzanej máme šestnásť dievčat. Dievčatá roč. nar. 2006 a 2007 nám postupne pomáhali aj pri mladších žiačkach. Prípravku trénovala Soňa Kolárová. Tieto dievčatá sa s hádzanou ešte len zoznamujú, na tréningy a zápasy chodili podľa svojich možností. Postupne sa oťukávajú a zisťujú, čo ich baví,“ uviedla Jana Kandelová – sekretár klubu.
 
Bardejovské osy pozývajú všetky dievčatá, ktoré majú záujem o hádzanú, aby neváhali a vyskúšali si tento atraktívny šport. Po prázdninách tréningy odštartujú v auguste. Klub má dvere otvorené pre každého.Všetky práva vyhradené | Akékoľvek publikovanie alebo šírenie správ, fotografií a dát uverejnených na portáli ahojbardejov.sk je bez predchádzajúceho súhlasu porušením autorského zákona.