Mladí futbalisti proti Spišskej Novej Vsi

809x
27. Apríl 2018
Mládežníci Partizána Bardejov odohrali dva zápasy na domácom ihrisku proti Spišskej Novej Vsi. Dvanásťroční nestačili na svojho súpera a prehrali vysoko 2:8, keď prvé i druhé dejstvo prehrali zhodne 1:4.

Skóre pritom otvoril domáci Klima, no hostia v priebehu štyroch minút strelili tri góly a stav stretnutia otočili. Dvanástka sa z desiatich celkov nachádza na priebežnej piatej priečke, keď z 20 zápasov vyhrala desať. Na čele sú Michalovce.

Partizán Bardejov – FK Noves Spišská Nová Ves 2:8 (1:4)
Góly: 5. Klima, 59. Žarnovský – 11. Gonda, 12. Straka, 15. a 60. Šveda, 28. Nehila, 50. Gradžilo, 53. Pavlík, 58. Klinga
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Stavár – Benka, Hnatko, Štec, Kokinda, Pekár, P. Novák, A. Novák, Krumlovský, Žarnovský, Vaľko, Goboňa, Pituch, Kukľa, Šellong, T. Hudák, S. Hudák, Hlavinková, Ivančo

Trinásťroční chlapci si sily zmerali s rovnakým súperom a počínali si lepšie. Skóre duelu otvoril v sedemnástej minúte Balaščák, no hostia o tri minúty vyrovnali. O ďalšie tri minúty Hric poslal Bardejov znova do vedenia, avšak hosťujúci Mikolaj o ďalšie tri minúty znova vyrovnal.

Partizán sa dostal do vedenia aj tretí raz, keď po zmene strán gól strelil Martiček, no Spišiaci dokázali odpovedať vyrovnávajúcim gólom aj do tretice. Bardejov napokon zápas dvadsiateho kola remizoval 3:3. V tabuľke to vyzerá rovnako, aj tu je Partizán na piatom mieste z desiatich celkov.

Partizán Bardejov – FK Noves Spišská Nová Ves 3:3 (2:2)
Góly: 17. Balaščák, 23. Hric, 34. Martiček – 20. Repko, 26. a 53. Mikolaj
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Hrivňák – Draganovský, Šalata, Leško, Prokeš, Tkáčik, Zamborský, Martiček, Valkučák, Kotľár, Gduľa, Banas, Soroka, Delin, Balaščák, Hric