Bardejov a Košice v príprave, padlo osem gólov. Kto zvíťazil?

25. Február 2023
Remíza pred začiatkom jarnej časti tretej ligy
V zápase brankári inkasovali mnoho gólov

V generálke na odvetnú jarnú časť tretej futbalovej ligy privítal Partizán Bardejov celok Slávie TU Košice.

Bardejovčania odohrali niekoľko kvalitných zápasov proti silným súperom a tento duel bol vyvrcholením celej prípravy.

V ňom padlo až osem gólov, po štyri na oboch stranách.

Domáci sa ujali vedenia v jedenástej minúte, keď sa strelecky presadil Stachura – 1:0. O sedem minút sa skóre menilo znova, keď Pangráca v bráne hostí prekonal Borok – 2:0. V závere prvého dejstva ešte znížil Gladiš na 2:1.

Po zmene strán Borok svojim druhým gólom znova dostal Bardejov do dvojgólového vedenia. 47. minúta a 3:1. Po hodine hry Gladiš takisto svojim druhým gólom skóre korigoval, aby o dve minúty Sidát vyrovnal na 3:3.

V 70. minúte Partizáni znova viedli, keď gól zaznamenal Pyda, no desať minút pred záverom tretím gólom Gladiš upravil na konečný výsledok 4:4.

POZRITE SI FOTOGALÉRIU:

Bardejovčania v lige privítajú Vranov nad Topľou v sobotu 4.3.2023 od 14.00 hod.

Partizán Bardejov – Slávia TU Košice 4:4 (2:1)
Góly: 11. Stachura, 18. a 47. Borok, 70. Pyda – 42., 62. a 79. Gladiš, 64. Sidát
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Sobek – Stachura, Elexa (46. Hanuščák), Pedro (72. Terry), Stolárik (46. Šott), Berecký, Haščák, Kukulský, Kmec (46. Pyda), Somov, Borok
(13:41, red)