Vandali si zgustli na autách, vyčíňali v Bardejove aj vo Vranove

1768x
12. Január 2022
Odlomené spätné zrkadlá i premiestnené a zničené vozidlo
Polícia začala v prípadoch trestné stíhania  
 
V nedávnom čase došlo v okrese Bardejov i v okrese Vranov nad Topľou k prípadom poškodenia motorových vozidiel, pravdepodobne vandalmi. Polícia sa prípadmi zaoberá.
 
V dobe od 22.11.2021 do 26.11.2021 došlo k prípadu poškodenia vozidla v meste Bardejov, na parkovisku pred obytným domom na Ul. Ťačevskej. Ako informovala krajská polícia, neznámy vandal na osobnom motorovom vozidle zn. VW Golf, vylomil obe spätné zrkadlá. Škoda bola vyčíslená na 560 eur.
 
Na základe uvedeného poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru v Bardejove vedie trestné stíhanie vo veci trestného činu poškodzovanie cudzej veci.
 
Vandali vyčíňali aj v katastrálnom území obce Soľ. Včera (11.01.2022) predpoludním na linku 158 oznámil 29-ročný miestny muž, že došlo k poškodeniu jeho osobného vozidla. V dobe od 17.12.2021 do 11.01.2022 neznáma osoba, či osoby, premiestnili riadne uzamknuté osobné vozidlo zn. Škoda Felícia, ktoré majiteľ auta, teda oznamovateľ nechal odstavené na parkovisku pred miestnou betonárkou.
 
Majiteľ vozidlo našiel na trávnatej ploche neďaleko miestneho potoka, pričom malo poškodenú karosériu, čelné sklo, sklenené výplne dverí ako aj samotný interiér, z ktorého bolo odcudzené autorádio.
 
Majiteľ vozidla vzniknutú škodu doposiaľ nevyčíslil. Prípadom sa zaoberá polícia v Chminianskej Novej Vsi, kde poverený príslušník vedie trestné stíhanie vo veci trestného činu krádeže
(11:18, krpz)
 
 
Diskusia
Pridať komentár