4x
15. August 2015

Rozhodlo sa už do polčasu

Vo vzduchu Pangrác-Piter

Dorastenci Partizána Bardejov (U19) sa dnes (sobota, 15. augusta 2015) prvýkrát predstavili pred domácim publikom. V rámci druhého kola privítali celok Žiliny. V prvom kole Bardejovčania utŕžili debakel v Michalovciach, keď prehrali vysoko 0:5.

Aj v zápase proti šošoňom sa Bardejov presadzoval v útoku veľmi ťažko.  Zverenci trénera Daňka pôsobili od začiatku zakríknutým dojmom a prvýkrát inkasovali z penalty v dvadsiatej piatej minúte. Keď sa už zdalo, že pôjdu do šatní za stavu 0:1, hostia udreli druhýkrát a Mašlej s číslom 69 na chrbte vyťahoval loptu zo siete dve minúty pred záverom polčasu.

V druhom dejstve 80 divákov gól nevidelo, Bardejovčania podľahli Žiline 0:2. Po dvoch kolách sú na poslednom mieste, so skóre 0:7. V treťom kole vycestuje Partizán do Dunajskej Stredy.

Partizán Bardejov – MŠK Žilina 0:2 (0:2)

Góly: 25. Moďoroši, 43. Boženík

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Mašlej – Pangrác-Piter, Šefčík, Szaniszló, Stachura, Sova, Kukulský (70. Gduľa), Soroka (83. Didik), Konkoľ, Kyjak, Kaiser (61. Geci)

(16:15, red, foto: P. Cingeľ)