6x
09. August 2015

Bardejov mal na viac

Bardejov bol aktívnejším tímom, no nevyhral

V sobotu v rámci druhého kola vycestovali futbalisti Partizána Bardejov do Spišskej Novej Vsi.  Po domácej výhre 2:1 nad Popradom sa tentokrát Hornošarišania museli uspokojiť iba s bodom.

Na Spiši bol v sobotu sviatok, veď domáci postúpili do druhej najvyššej súťaže po dlhých pätnástich rokoch.  Od úvodu stretnutia bol Bardejov lepším tímom, no gól neprichádzal. Hostia museli čakať až do záveru prvého polčasu, v ňom sa presadil Gruca v 43. minúte. Aj v druhom dejstve bol Partizán lepším tímov, domácich nepúšťal takmer k ničomu. Domáci s dočkali v 63. minúte, prvý gól v sezóne strelil Sedláček. V závere zápasu sa viac prerušovalo ako hralo a gól už nestrelil žiaden celok. Bardejov tak na Spiši iba remizoval, domáci získali prvý druholigový bod.

FK Spišská Nová Ves – Partizán Bardejov 1:1(0:1)

Góly: 63. Sedláček – 43. Gruca

Bardejov nastúpil v tejto zostave: Čikoš-Pavličko - Palša, Grohoľ, Gruca (72. Kačmár), Staš,  Sipľak, Ivanko Macej (87. Jacko), Andraščík, Kuhajdík, Berecký, Milunovič (81. Kolibab)

V treťom kole sa Partizán Bardejov predstaví na domácom ihrisku, od 17:00 hod. bude hostiť Lokomotívu Košice.

(13:25, red, foto: P. Cingel)