VIDEO | V Bardejove nová trénerská dvojica

1988x
14. Jún 2021
Bardejovčania veria, že nadchádzajúca sezóna už bude menej turbulentná
Pozrite si videoreportáž 
 
Futbalisti Partizána Bardejov po tom, čo sa dozvedeli, že aj v ďalšom ročníku budú súťažiť v druhej futbalovej lige, aktívne pracujú na posilnení kádra i trénerskej stoličky. Počas víkendu klub predstavil novú dvojicu trénerov – hlavným bude Marián Šarmír a jeho asistentom Marián Kurty.
 
„Začíname od začiatku. Jednoducho, zvolili sme trénera zo západného Slovenska, volá sa Marián Šarmír, asistentom bude Marián Kurty, ktorého ho Bardejovčania veľmi dobre poznajú. Ja pevne verím, že pri skladaní nového mužstva budú mať šťastnú ruku a že poskladáme nové mužstvo,“ uviedol prezident klubu Stanislav Soroka.
 
Práve na pleciach novej trénerskej dvojice bude vybudovať kolektív, ktorý sa bude pohybovať minimálne v pokojných vodách druhej ligy.
 
Idú od nuly  
 
„Pokračovať s mužstvom, ktoré vypadlo, by nemalo zmysel, len aby sme sa uspokojili, že nám všetko klape. To nie. Ideme od nuly a urobíme všetko pre to, aby sa hral dobrý futbal,“ dodal Soroka.
 
Bardejovčania veria, že nadchádzajúca sezóna už bude menej turbulentná, čo potvrdzuje aj prezident klubu Stanislav Soroka.
 
„Ja si myslím, že obidvaja títo tréneri majú skúsenosti – ako trénerské, tak aj hráčske – takže sa budú navzájom dopĺňať a poskladajú dobré mužstvo,“ uzavrel Soroka.
 
Prvý tréning povedú dvaja Mariánovia v utorok 15. júna, kedy začína aj letná príprava. Partizánov čaká sedem prípravných duelov. Štart druhej ligy je naplánovaný na 24. júla.
(12:50, red)
Diskusia
Pridať komentár