Marián Kurty na lavičku mužov Partizána Bardejov!

2604x
12. Jún 2021
Marián Kurty bude v novej sezóne asistentom trénera pri mužoch
Marián Kurty doposiaľ pôsobil pri doraste
 
Futbalisti Partizána Bardejov po tom, čo sa dozvedeli, že aj v ďalšom ročníku budú súťažiť v druhej futbalovej lige, aktívne pracujú na posilnení kádra i na nových tréneroch, ktorí by dopomohli posunúť Hornošarišanov vyššie v tabuľke.
 
Do Bardejova prichádza nový tréner zo Slovenska, ktorý bude oficiálne potvrdený v najbližších dňoch.
 
Klub Partizán Bardejov však dnes na svojom webe potvrdil informáciu, že novým asistentom trénera bude známy Bardejovčan Marián Kurty.
 
 
Marián Kurty (narodený 13.5.1983) je bývalý slovenský (predovšetkým mládežnícky) reprezentant. Na konte má jeden štart aj v seniorskom drese Slovenska. Okrem Bardejova pôsobil v Ružomberku a krátko aj v Banskej Bystrici, kde musel kvôli zdravotným problémom skončiť s profesionálnou futbalovou kariérou.
 
Presun z dorastu do A tímu privítal. Pre klubový web partizanbj.sk prezradil: „Som veľmi rád, že mi vedenie Partizána Bardejov dalo takúto možnosť byť súčasťou hlavného mužstva v našom klube. Beriem to ako novú výzvu a možnosť napredovať v mojej trénerskej kariére. Urobím maximum tvrdej práce, aby som prejavenú dôveru nesklamal a aby som dopomohol nášmu mužstvu vyhrávať čo najviac zápasov. Verím, že sa nám bude dariť a že našim všetkým fanúšikom budeme robiť viac radosti ako starosti. Nebude to ľahké, ale iba spolu sme Partizán Bardejov.“
 
Podľa informácii z klubu má v najbližších dňoch prísť aj k výraznej obmene kádra. Partizáni potrebujú lepších hráčov, ktorí zabezpečia Bardejovu viac bodov a vyhnú sa takým výkonom, ako predvádzali futbalisti v nedávno skončenej sezóne.
(20:33, partizanbj.sk, red)
Diskusia
Pridať komentár