Futbalistky rozstrieľali Humenné, dvakrát zvíťazili 13:0

9x
09. Máj 2015

Partizánky deklasovali Humenné, juniorky kopírovali ženy

Bardejovčanky deklasovali svoje súperky, po zápase sa radovali

Dnes (sobota, 9. mája 2015) privítali futbalistky Partizána Bardejov celok Humenného. V piatok dohrávali partizánky zápas prvého kola, predstavili sa v Bardejovskej Novej Vsi a hostili Selce.

Ženy a juniorky potrebovali bodovať naplno, ak sa chceli udržať v hre o tretie miesto. Aj papierovo boli Bardejovčanky favoritkami, no zápas priniesol niečo iné. Aj keď od úvodu bol Bardejov lepší, nedarilo sa strelecky a vo finálnej fáze domáce hráčky zlyhávali. Po bezgólovom polčase tréneri v šatni museli zvýšiť hlas, no ani druhé dejstvo neprinieslo gól a tak domáce futbalistky po remíze 0:0 stratili dva body. Podobný priebeh mal aj zápas junioriek, domáce mali navrch, no nedokázali sa strelecky presadiť. Aj juniorky napokon remizovali 0:0.

Ženy:

Partizán Bardejov – ŠK Selce 0:0

Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Kuľková – Semhricová, Rosoľanková, Polláková, Hovancová, Koščová, Berežná, Šurnovská, Mikolajová, Bochinová, Roháčová

Juniorky:

Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Chládeková – Kubová, Čerkalová, Jančuvová, Iľková (74. Mochnacká), Cingeľová (70. Mazurová), Vataščáková (64. Kyjovská), Valancová, Galarovičová, Tejová, Vagaská

Vyhrajte lístky na koncert

V sobotu boli domáce futbalistky opäť favoritkami, no Humenné je ešte slabší súper ako Selce. Od úvodu partizánky svojho súpera zatlačili a postupne začali strieľať góly. Po polhodine bolo 4:0, do prestávky pridali domáce ďalšie dva góly. V druhom dejstve pokračovala domáca kanonáda, ktorú trinástym gólom uzavrela oslávenkyňa Polláková. Barejovčanky napokon rozstrieľali Humenné 13:0.

Juniorky svoju úlohu favoritiek taktiež potvrdili a kopírovali zápas žien. Do polčasu strelili sedem gólov, v druhom dejstve pridali ďalšie šesť a Humennému takisto nastrieľali trinásť gólov. Posledný gól strelila brankárka Chládeková.

Ženy:

Partizán Bardejov – ŠK Štich Humenné 13:0 (6:0)

Góly: 13., 27., 49., 69., Mikolajová, 20., 38. a 88. Vagaská, 26. Šurnovská, 44. Roháčová, 53. Semhricová, 71. a 84. Mazurová,  90. Polláková

Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Kuľková – Semhricová, Rosoľanková,  Vagaská, Hovancová, Mochnacká, Polláková, Šurnovská, Mikolajová, Bochinová, Roháčová (58. Mazurová)

Juniorky:

Partizán Bardejov – ŠK Štich Humenné 13:0 (7:0)

Góly: 18., 59. a 70. Kyjovská, 31., 36. a 39. Galarovičová, 24. a 35. Tejová, 31., 44. a 48. Vataščáková, 74. Kubová, 79. Chládeková

Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Chládeková – Kubová, Čerkalová, Jančuvová, Iľková, Cingeľová, Kyjovská, Vataščáková, Valancová, Galarovičová, Tejová