8x
25. Apríl 2015

Bardejovčania boli v útoku bezzubí

Bardejovčania (v modrom) na Trenčín nestačili

Dorastenci Partizána Bardejov (U19) dnes – v sobotu 25.4.2015 privítali na hlavnom ihrisku celok AS Trenčín. Partizán sa v tabuľke nachádzal len tesne nad Trenčínom a tak sa očakával vyrovnaný zápas. Zverenci trénera Jozefa Daňka inkasovali prvý gól po dvadsiatich minútach, presadil sa hosťujúci Šulek. Domáci sa snažili vyrovnať, avšak hosťujúca obrana bola pozorná. V druhom polčase sa snažili domáci vyrovnať, no v útoku sa im nedarilo. V záverečnej desaťminútovka vrhli sily do útoku, no hostia v 82. minúte pridali druhý gól a rozhodli tak o víťazstve. Bardejov nedokázal ani znížiť a tak prehral 0:2.

Partizán Bardejov – AS Trenčín 0:2 (0:1)

Góly: 20. Šulek, 82. Vlček

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Kostár – Bialončík, Jacko, Belunek, Semanko, Olinyk (75. Rokošný), Kukulský (58. Guľáš), Skala, Piľar, Sova (46. Križanovský), Kyjak