Partizán Bardejov porazil Žilinu, rozhodol jediný gól

5x
18. Apríl 2015

Partizán Bardejov zvíťazil najtesnejším rozdielom

Bardejovčania hrali v červenom

Dnes (sobota, 18. apríla 2015) pokračovala nadstavbová súťaž DOXXbet liga tretím kolom. Partizán Bardejov privítal béčko Žiliny a potreboval bodovať naplno.

Úvod stretnutia vyšiel lepšie hosťom a v piatej minúte sa mohli ujať vedenia, avšak Jasenovský neprekonal Čikoša. V dvadsiatej minúte J. Zápotoka strieľal vedľa brány. S pribúdajúcimi minútami stúpal tlak Bardejova, no gólman hostí bol pozorný. Úvod druhého dejstva vyšiel Bardejovu. Striedajúci Pyda sa sám rútil na bránu, v pokutovom území ho fauloval Minárik a rozhodca ukázal na biely bod. K lopte sa postavil Milunovič a pohodlne otvoril skóre – 1:0.

V druhom polčase to bol zo strany Bardejova tlak,  avšak bez gólu. Naopak, vyrovnať mohli hostia, v 71. minúte pohotovo zareagoval Kutlík. V závere bolo na ihrisku cítiť nervozitu a rozhodca musel viackrát vyťahovať žltú kartu. V závere mala šancu aj Žilina, avšak gól nedala a Partizán si ustrážil jednogólové vedenie.