VIDEO | Bardejov si so Šamorínom body podelil

1123x
14. September 2020
V tabuľke sa nachádzajú na siedmom mieste
Pozrite si videoreportáž 
 
V siedmom kole druhej futbalovej ligy mužov privítali hráči Partizána Bardejov svojho tabuľkového suseda zo Šamorína. Pred zápasom mali oba celky rovnaký počet bodov a aj preto duel favorita nemal.
 
Počas stretnutia mali mierne navrch hostia, no domáci pozorne bránili. Keďže v defenzíve boli v strehu aj hostia, úvodný polčas presný zásah nepriniesol. O jedinú nebezpečnú situáciu sa postaral domáci Somov, avšak nastrelil len konštrukciu brány.
 
Po zmene strán sa po viac ako hodine presadil hosťujúci Švec, ktorý bol na trávniku len desať minúť a poslal hostí do vedenia. Domáci sa nevzdávali, no na ihrisku sa trápili. Až v 86. minúte sa viac ako šesťsto divákov dočkalo vyrovnania, keď na 1:1 upravoval taktiež striedajúci Silva Santos. Po konečnom hvizde rozhodcu si mužstvá body podelili a aj po siedmom kole stoja bok po boku.
 
Najbližšie sa partizáni predstavia v Komárne a v deviatom kole doma 23. septembra privítajú Petržalku.
 
Partizán Bardejov BŠK - FC ŠTK 1914 Šamorín 1:1 (0:0)
Góly: 86. Santos - 63. Švec
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Čikoš-Pavličko - Keresteš, Tatar, Maťaš, Brigant (81. Lukáč), Horváth, Jarzebak, Dzurík, Mikolaj (68. Švec), Serečin (68. Santos), Somov (88. Černák)
(20:18, red)
Diskusia
Pridať komentár
Všetky práva vyhradené | Akékoľvek publikovanie alebo šírenie správ, fotografií a dát uverejnených na portáli ahojbardejov.sk je bez predchádzajúceho súhlasu porušením autorského zákona.