5x
29. Marec 2015

Prvý polčas bol bohatý na góly

Bardejov hral v červenom

V sobotu sa v druhej futbalovej lige odohralo posledné, 22. kolo v základnej časti. Bardejovčania privítali Lokomotívu Košice. Úvod stretnutia vyšiel bleskovo domácim, už v druhej minúte sa po góle Guľu dostali do vedenia. Lokomotíva však odpovedala už o dve minúty, keď po rohu sa najlepšie zorientoval Petričko a vyrovnal na 1:1.

O minútu mohol dať Bardejov druhý gól, avšak Palša trestuhodne prekopol bránu. V desiatej minúte sa Košičania dostali do vedenia, spoza šestnástky sa do lopty oprel Zajac a tvrdou strelou prekonal Čikoša – 1:2.

O desať minút padol ďalší gól a opäť do domácej brány. Horváth nabehol za obranu, ocitol sa voľný a center Zajaca umiestnil do siete – 1:3.

No už o niekoľko sekúnd Bardejov znížil a diváci videli v 22. minúte už piaty gól! Na 2:3 znižoval po krásnom výskoku z centrovanej lopty Palša a znížil. Do polčasu domáci futbalisti vyrovnali, v 40. minúte Gruca pekne vysunul Andraščíka a ten prekonal gólmana Košíc – 3:3.

V druhom polčase už útočníci oboch celkov neboli príliš nebezpeční a v druhej štyridsaťpäť minútovke gól nepadol. V poslednom zápase základnej časti tak Partizán Bardejov remizoval s Lokomotívou Košice 3:3. Zápas sledovalo iba 338 divákov.

Domáci tréner R. Kica po zápase povedal: "To, čo sa dialo na začiatku zápasu, bolo pre mňa prekvapením. Nášmu brankárovi zápas nevyšiel, nepomohla mu ani obrana. Súper sa dostával do mnohých šancí, boli sme v nich neškodní. Teraz nás už čaká nadstavba."

Platená reklama

Partizán Bardejov – Lokomotíva Košice 3:3 (3:3)

Góly: 2. J. Guľa, 22. V. Palša, 39. V. Andraščík - 4. M. Petričko, 10. P. Zajac, 21. L. Horváth

Žlté karty: 11. Palša, 73. Gagnon - 19. Horváth, 56. Šuľák
Partizán Bardejov nastúpil v tejto zostave: Čikoš-Pavličko - Palša, Grohoľ, Kica, Revák, Gruca, Gagnon, Staš, Guľa (72. Milunović), Andraščík, Zapotoka (72. Pyda)

1 logo MFK Zemplín Michalovce 22 16 3 3 46 : 11 51 18
2 logo Partizán Bardejov 22 10 9 3 36 : 17 39 6
3 logo MFK Lokomotíva Zvolen 22 10 9 3 35 : 14 39 6
4 logo 1. FC TATRAN Prešov 22 11 5 6 39 : 22 38 5
5 logo MFK Tatran Liptovský Mikuláš 22 11 4 7 31 : 18 37 4
6 logo FK Poprad 22 8 4 10 31 : 37 28 -5