V dramatickom závere tesné víťazstvo Bardejova

12x
24. Marec 2015

Napínavý záver v prospech Bardejova

Zostrih zo zápasu

Druhá hádzanárska liga cez víkend pokračovala ďalším, trinástym kolom. Bardejovčania na domácej palubovke privítali celok Slovana Levoča.  Úvod stretnutia vyšiel lepšie domácim a vybudovali si niekoľkogólový náskok, ktorý zdržiavali celý prvý polčas. V závere prvého dejstva hostia znížili, no do šatní sa šlo za stavu 14:13 pre Bardejov. V druhom dejstve bol obraz hry pozorný, oba celky predviedli niekoľko pekných kombinácii a krásnych gólových zakončení. Bardejovčania si nevedeli vybudovať viac ako 2 – 3 gólový náskok. V závere hostia znížili a niekoľko minút pred klaksónom bolo všetko otvorené. V posledných sekundách Bardejov podržal brankár Kniš, pridali sa k tomu skúsenosti a hostitelia preukázali aj pevnejšie nervy. Bardejov napokon ustrážil tretiu výhru a porazil Levoču o jeden gól – 30:29.

HC Bardejov – Levoča 30:29

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Kniš -  Choma, Šimiček 10, Hoclár 1, Varchola, Žemlička 1, Geffert 6, Ratvajský, Lazúr, Juhás, Maťaš, Demeš 7, Židišin 4, Končár 1, Soroka.

Najbližšie sa Bardejov predstaví opäť doma, v sobotu 28.3. od 18:00 hod. privíta Sečovce. Od 16:00 hod. sa na palubovke predstavia dorastenky, privítajú Stupavu.