Hádzanári nezvládli prvý polčas, mladí Prešovčania si výhru udržali

8x
20. Marec 2015

Nezvládli prvý polčas

Bardejovskí hádzanári odohrali ďalší zápas v druhej lige, v skupine východ a opäť prehrali, tentokrát s béčkom Tatrana Prešov. Úvod stretnutia vyšiel hosťom na výbornú a rýchlo sa ujali vedenia, ktoré postupne zvyšovali. Prešovčania využívali rýchle protiútoky a do polčasu už vyhrávali 7:24.

V druhom dejstve za hostí nastúpili mladší hráči a domáci začali postupne znižovať. Hlavne v druhom polčase boli domáci aktívnejším tímom a predvádzali peknú a rýchlu hádzanú. Domáci sa už vyvarovali zbytočných chýb z prvého polčasu a znižovali. Mladí Prešovčania si už však výsledok ustrážili. V tabuľke je práve Tatran Prešov na prvom mieste, Bardejov je štvrtý. Najbližšie sa HC predstaví na domácej palubovke už v sobotu 21.3. Od 18:00 hod. si sily zmeria s Levočou.

Bardejov – Tatran Prešov B 25:31 (7:24)

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Kniš 1, Choma 2, Hoclár 2, Žemlička 5, Ratvajský 1, Soroka, Demeš 7, Lazúr 2, Končár, Židišin 6

(16:35, red)