Vyšlo novembrové číslo novín, témou Nežná revolúcia

1177x
17. November 2019
17. november
 
 
V týchto dňoch dostali obyvatelia Bardejova do poštových schránok ďalšie číslo obľúbených komunitných novín. Témou tohto vydania je sedemnásty november.
 
Spomienke na 30. výročie od revolučných udalostí sa venujeme až na deviatich stranách, na ktorých prinášame názory a zážitky viacerých Bardejovčanov.
 
V úvode si môžete prečítať úvodník Mila Olejára, Reflektor tento raz patril veľkej východniarskej debate o 30 rokoch slobody. K spomienkovému výročiu píše aj študent bardejovského gymnázia i správca Komunitnej nadácie.
 
V novinách sa tiež dozviete, aký názor majú Bardejovčania na 17. november a zamyslieť sa tiež môžete nad karikatúrou Vladimíra Harajdu. Čas ukázal, že som mal pravdu – hovorí Ladislav Mojdis, ktorý si na rok 89 pamätá veľmi dobre.
 
Svoj pohľad publikuje aj Marek Božík, Miloš Mikula a na dvojstrane aj František Chrzan.
 
Na strane trinásť sa dočítate, kto získal prestížne ocenenie z rúk štátneho tajomníka ministerstva práce a na strane pätnásť nájdete druhú časť rubriky – Čo robiť, ak máte v bytovom dome neplatiča.
 
V predposlednom tohtoročnom čísle nechýba ani recept od šéfkuchára z Reštaurácie F M Catering, kalendár udalostí i inzercia úspešných bardejovských firiem. Noviny nájdete aj v elektronickej forme na našom webe. Prajeme vám príjemné čítanie.
(20:41, B. Slivková)
Diskusia
Pridať komentár
Všetky práva vyhradené | Akékoľvek publikovanie alebo šírenie správ, fotografií a dát uverejnených na portáli ahojbardejov.sk je bez predchádzajúceho súhlasu porušením autorského zákona.