Bardejovskí futbalisti prehrali v Skalici rozdielom triedy

1221x
05. Október 2019
Domov naprázdno
 
V dvanástom kole vycestovali futbalisti Partizána Bardejov na horúcu pôdu Skalice. Záhoráci boli v tomto zápase favoritmi, čo potvrdili aj počas deväťdesiatich minút a pod umelým svetlom zaslúžene zvíťazili.
 
Bardejovčania pred týmto duelom v domácom prostredí porazili Poprad 1:0 a ani z ďalekej Skalice nechceli odísť na prázdno.
 
Od úvodu bola Skalica futbalovejšia a do polčasu zaslúžene získala dvojgólové vedenie. Čikoša-Pavlička najprv prekonal už v druhej minúte Popović a následne v tridsiatej tretej aj Haša.
 
Po zmene strán tretí gól Skalice pridal Frimmel v 73. minúte. Bardejovčania nedokázali skórovať ani raz a i preto prehrali rozdielom triedy 3:0.
 
Najbližšie sa partizáni predstavia 12. októbra doma, keď od 15.00 hod. privítajú Liptovský Mikuláš.
 
MFK Skalica – Partizán Bardejov BŠK 3:0 (2:0)
Góly: 2. Popović, 33. Haša, 73. Frimmel
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Čikoš-Pavličko – Berežný, Petko, Brigant, Človečko (82. Katona), Horodník (74. Belunek), Janso, Voško (46. Leško), Milunović, D. Keresteš, Maník
(20:54, red)
Diskusia
Pridať komentár
Všetky práva vyhradené | Akékoľvek publikovanie alebo šírenie správ, fotografií a dát uverejnených na portáli ahojbardejov.sk je bez predchádzajúceho súhlasu porušením autorského zákona.