Po dlhom čase má na svojom konte víťazstvo i Bardejovská Nová Ves

621x
08. Október 2017

Všetci zástupcovia okresu víťazne

V dvanástom kole 3. futbalovej ligy vycestovala Bardejovská Nová Ves do Svitu, ktorý sa nachádza na dne tabuľky. Skóre otvorili hostia už v šiestej minúte zápasu, keď sa presadil Šott. Domáci o 6 minät vyrovnali a do polčasu sa skóre nemenilo. V druhej polovici druhého polčasu v priebehu piatich minút strelili góly Jaš a Haniš a tak hostia zvíťazili 1:3

Svit – Bardejovská Nová Ves 1:3 (1:1)

Góly: 12. Paločko – 6. Šott, 75. Jaš, 80. Haniš

Bardejovská Nová Ves nastúpila v tejto zostave: Jendroľ – Kosturko, Jaš, Kendra, Kyjak, Haniš, L. Stachura, Šott (84. Solanič), Vázal (73. Valkučák), Š. Stachura (53. Macečko), Piľar (86. Pillár)

16. FK Svit 12 0 1 11 4:38 1

V štvrtej lige sa taktiež darilo mužstvám z okresu Bardejov. Gerlachov privítal tabuľkového suseda z Popradu. Prvý gól zápasu strelili hostia. Avšak v druhom polčase sa presadil dva krát Stachura v priebehu štyroch minút. Domáci inkasovali aj červenú kartu, keď už po piatich minútach na ihrisku ju dostal legionár Stajković.

Raslavice privítali taktiež tabuľkového suseda - Radvaň nad Laborcom. Skóre otvorili domáci, keď v tretej minúte prekonal hosťujúceho brankára Lazur. V druhom polčase pridal ešte jeden gól a pridali sa k nemu E. Vasiľko a Tomáško z pokutového kopu. V poslednej minúte zápasu hostia skóre už len kozmeticky upravili.

Gerlachov – Poprad B 2:1 (0:1)

Góly: 58. a 62. Stachura – 22. Ujčík, ČK: 68. Stajković (domáci)

Gerlachov nastúpil v tejto zostave: Poloha – Škvarla, Ovčačík, Sovič, Babčák (63. Stajković), Havrila (75. Jura), Dorin, Balužinský (72. Maliňak), Stachura (88. Kačmár), Harenčák

Raslavice – Radvaň nad Laborcom 4:1 (1:0)

Góly: 3. a 52. Lazur, 59. E. Vasiľko, 63. Tomáško (pen.) – 90. Ljubarskij

Raslavice nastúpili v tejto zostave: Vaško – P. Vasiľko, Demko, Tomáško, Janík (56. E. Vasiľko), Guman (90. Lipták), Luščák, Lazorik (82. Buranovský), Lazur, Leško, Kozák (86. Nový)

Humenné – Spišské Podhradie 2:0 (0:0)

Ptičie – Zámutov 1:0 (0:0)