Edymax KICK BOX na dvoch frontoch

25x
05. Júl 2017

Šampionát a Open liga previerkou

kick_ahojbj_(3).jpgV prvej časti sezóny majú za sebou pretekári Edymax kickbox klubu Bardejov dve významné súťaže. Môžu bilancovať po troch kolách Open ligy SZKB a aj vystúpenie na majstrovstvách Slovenska všetkých vekových kategórii.

Na národnom šampionáte Edymax postavil v B. Bystrici šesť boxerov. Už tradične najcennejší kov za víťazstvo v hmotnostnej kategórii do 60 kg medzi ženami získala v low kick Martina Cingeľová. Pridala aj druhé miesto v kick light. Darilo sa juniorke Hane Rošteckej (60), bola druhá vo full contakt. Ďalšie strieborne medaily vybojovali chlapci. Filip Bizák (+63) v LC, Miloš Bohaľ (63) tiež v LC a medzi dievčatami Petra Relovská (28) v PF. Vratko Skladaný (37) medzi chlapcami bol dvakrát tretí v LC a KL. Bronz si pridal aj Bizák v KL.

V medailovom hodnotení spomedzi 26 klubov Bardejov skončil v druhej desiatke: 1. Prešov (17-14-4), 2. Košice (10-9-17), 3. Moldava n/B (9-3-2)... 13. Edymax Bardejov (1-5-3).

Aj  v súťaží družstiev po troch ligových kolách sa do čela posadili kluby z nášho regiónu. Bohatý bude závere roka s ďalšími dvoma ligovými duelmi. Nebude chýbať už tradičný gala večer v Bardejove, ten má termín 14.október.

Poradie klubov v Open lige po 3. kole: 1. Prešov 186 bodov, 2. Košice 181, 3. Lučenec 128... 6. Bardejov 77. Celkom bodovalo 28 klubov.

(21:25, šč)