Posledná súťaž sezóny úspešná, domov sme priniesli 8 pohárov

28x
04. Júl 2017

Gymnastky sa predstavili v Imieline v Poľsku

Úspešné gymnastky z KMG Laser-Delta

Gymnastky KMG Laser-Delta spolu s trénerkami Anastáziou, Jankou, rozhodkyňou Stankou, na čele s predsedníčkou klubu Annou Lazorovou sa vybrali na poslednú súťaž tejto sezóny do mestečka Imielin v Poľsku.

Súťaž sa konala 23.-25.6.2017 v malom mestečku pri Katowiciach. Hneď pri príchode sme boli prekvapený aká nádherná hala nás čakala a milé privítanie organizátorov súťaže. Bol to 3. ročník medzinárodnej súťaže o pohár UKS Energia Imielin, kde sa zúčastnili kluby z Poľska, Slovenska, Ukrajiny a Bieloruska. Súťažilo sa v 7. vekových kategóriách s vyše 100 gymnastkami.

Náš klub bol zastúpený 8 gymnastkami v rôznych vekových kategóriách. Na súťaž sme išli s rôznymi očakávaniami, súťažili sme v A, B aj C kategórii. No dievčatá boli skvelo pripravené a nenechali sa zahanbiť. Klub reprezentovali na jednotku, všetky zostavy im vyšli vynikajúco, aj keď pri náčiní sa nejaká tá chybička predsa len pritrafila. Napriek tomu, domov si každá jedna nesie pohár, medailu, diplom a vynikajúce zážitky nielen zo súťaže.

Za skvelé výsledky si dievčatá zaslúžili aj trochu oddychu a tak sme sa boli vyšantiť v zábavnom parku Legendia v Katowiciach.

Ďakujem všetkým gymnastkám za ich reprezentáciu klubu, rodičom za podporu. Teraz gymnastky čaká mesiac oddychu, relaxácie a v auguste začíname 10-dňové sústredenie pod vedením ukrajinských tréneriek.

Výsledky:

r. 2011 – Ela Balonová - 1. miesto

r. 2010 – Natália Jacenková - 1.miesto, Viktória Suchárová - 1.miesto

r. 2009 – Karolína Bajusová - 2.miesto, kat. B: Sára Lazorová - 2.miesto

r. 2007 – Charlotte Sára Bartkovská - 1.miesto

r. 2006 – Liana Šimová - 1.miesto

r. 2003 – kat. A : Sára Müllerová - 2.miesto celkovo, lopta - 2.miesto, obruč - 3.miesto

(15:30, J. Müllerová)