Majstrovský Gerlachov posledný duel nezvládol a prekvapujúco prehral

23x
18. Jún 2017

Piata futbalová liga uzavrela svoje brány

Gerlachov - zaslúžený víťaz piatej ligy

Posledným kolom pokračovala piata futbalová liga, skupina Šarišská. Tá dnes priniesla viacero zaujímavých výsledkov.  Šiba vycestovala do Veľkého Šariša iba s deviatkou futbalistov a inkasovala jedenásť gólov, pričom nestrelila ani jeden. Víťaz piatej ligy, Gaboltov v zaujímavom zápase nestačil na Župčany a prehral tesne 3:4. Smoliarom zápasu bol domáci Ovčačík, ktorý najprv v desiatej minúte nepremenil penaltu a následne si v druhom polčase strelil vlastný gól. Pre Gerlachov to bola len druhá prehra v súťaži.

Dlhá Lúka doma porazila Čirč 3:1, Dubinné doma nestačilo na Koprivnicu. V Kendiciach bodoval naplno Gaboltov vďaka gólu Kažimira.

Veľký Šariš – Šiba 11:0 (4:0)

Góly: 1., 29., 50., 52. a 63. Hritz, 9. Scepaník, 19. Matúš Varga, 58. Hanudeľ, 68. Špak, 83. Michal Varga, 86. Urban

Šiba nastúpila v tejto zostave: Ondavský – Niščák, Šoltýs, Zamborský, Šima, German, Peter Peta, Pavol Peta, Palša

Gerlachov – Župčany 3:4 (2:1)

Góly: 4., 6. a 90. Stachura (tretí z pen.) – 38. a 72. Daniel Petruška (druhý z pen.), 55. Ovčačík (vl.), 59. Bálint

Gerlachov nastúpil v tejto zostave: Kačmár – Gerčák (46. Berecký), Škavrla, Ovčačík, Babčák, Stajković, Sovič (65. Benka), Dorin, Jura (55. Balužinský), Stachura, Havrila (74. Hoľpit)

Dlhá Lúka – Čirč 3:1 (1:0)

Góly: 45. Matúš Vilček (pen.), 73. a 81. Humeník – 70. Jacko

Dlhá Lúka nastúpila v tejto zostave: Brendza – J. Jurčišin (82. Manduľa), Surgent, Matúš Vilček, S. Jurčišin, Kukulský, Humeník, M. Jurčišin (79. Marek Vilček), P. Jurčiišn, Šimco, Ciglarik (76. Exner)

Dubinné – Koprivnica 1:2 (1:0)

Góly: 7. Michal  Jurko – 64. Pavluv, 70. Poláček,

Dubinné nastúpilo v tejto zostave: Lipták – Varali, Tkačik, Hanč, Ilek, Soušek, Vojtaško (64. Mihalik), Švirk, Michal Jurko (56. Novák), Marek Jurko, Džamba

Koprivnica nastúpila v tejto zostave: Sobek – Čorba, Pitko, Straka, Mitaľ, Mikula, Kočiš, Poláček, Pavluv, Gábor, Komár