Družstvám v piatej lige sa darilo, prehrala iba Šiba

9x
09. Máj 2017

Zástupcom okresu sa darilo

futbal dediny.jpgDvadsiatym kolom pokračovali zápasy dvadsiateho kola piatej futbalovej ligy, skupiny Šarišská. Gaboltov doma hostil Ražňany a o tri body sa strachoval až do konca, no góly Vaľka zo siedmej minúty a Kačmára z 55. minúty tri body získal.

Gerlachov doma jednoznačne porazil Demjatu a Dubinné porazilo Veľký Šariš, keď strelil takisto štyri góly. Darilo sa aj Koprivnici, tá vyhrala v Kendiciach a Dlhá Lúka doma porazila Malý Šariš 3:1.

Zo zástupcov okresu prehrala iba Šiba, keď v Župčanoch inkasovala poltucet gólov.

Gaboltov – Ražňany 2:1 (1:1)

Góly: 7. Vaľko, 55. Kačmár – 21. Dužda

Gaboltov nastúpil v tejto zostave: Fellegi – Mikula (46. Kačmár), R. Javorský, Peter Javorský, D. Javorský, Krišš, Kerbčár (68. Ščešňák, Kažimir (46. Klimek), Mihalov, Pavol Javorský, Vaľko (78. Billý)

Gerlachov – Demjata 4:0 (2:0)

Góly: 15. Stachura, 31. Babčák (pen.), 57. Havrila, 72. Jura

Gerlachov nastúpil v tejto zostave: Mašlej – Gerčák, Škvarla, Ovčačík, Stajković, Babčák, Dorin, Berecký (44. Jura), Stachura (73. Sovič), Havrila, Balužinský (67. Maliňak)

Dubinné – Veľký Šariš 4:2 (2:1)

Góly: 16. a 79. Pisarik, 29. Michal Jurko, 88. Lukáč – 11. a 47. Matúš Varga

Dubinné nastúpilo v tejto zostave: Lipták – Varali (80. Mihalik), Tvardzik, Marek Jurko, Hanč, Ilej, Soušek, Vojtaško (83. Novák), Pisarik, Švirk, Michal Jurko (87. Lukáč)

Kendice – Koprivnica 1:2 (0:1)

Góly: 73. Luterán – 17. Pavluv, 80. Jura

Koprivnica nastúpila v tejto zostave: Sobek – Čorba, Gábor, Mitaľ, Mikula, Kočiš, Jura, Garnovdi (88. Kanaš), Poláček, Pavluv, Straka

Dlhá Lúka – Malý Šariš 3:1 (1:1)

Góly: 11. M. Jurčišin, 65. a 72. Humeník – 21. Šimko

Dlhá Lúka nastúpila v tejto zostave: Brendza – Marek Vilček, R. Jurčišin, Matúš Vilček (74. Exner), Kožarik, Surgent, Humeník, M. Jurčišin (80. Ciglarik), P. Jurčišin (81. Manduľa), Šimco, Kukulský

Župčany – Šiba 6:1 (2:0)

Góly: 16. D. Petruška (pen.), 24. a 68. Ondria, 48. a 86. Voľanský, 80. Beliš – 55. Matta

Šiba nastúpila v tejto zostave: Kaščák – Martin Počurek (81. Zamborský), Niščák, Šoltýs, Iľko, Kaščák, Matta, Kravčík, Grohoľ, Benka, Marek Počurek