Juniorky porazili Slovan Bratislavu, pre hostí vôbec prvá prehra v súťaži

14x
08. Máj 2017

Darilo sa im

Reportáž

Cez víkend odohrali zápas trinásteho kola juniorky Partizána Bardejov. Na umelej tráve hostili celok Slovana Bratislava. Hostky prišli do Bardejova bez jedinej prehry, Bardejovčanky na svoje súperky strácali päť bodov.

Skóre otvorila domáca Vaľušová v tridsiatej šiestej minúte. Bratislavčanky sa snažili vyrovnať, no Solárová bola v domácej bráne pozorná. Druhý polčas gól nepriniesol a tak juniorky Partizána Bardejov v boji o titul zdolali Slovan a dotiahli sa na neho už len na rozdiel dvoch bodov.

Doma sa predstavili aj žiačky, tie privítali Spišskú Novú Ves. Po prvom dejstve vyhrávali domáce nádeje 2:1, po zmene strán pridali ešte tri góly a vyhrali napokon vysoko 5:1. O góly v sieti súpera sa postarali Čornaničová, Džundová, Čobejová, Vasiľková a Jacenková.