Futbalisti Bardejova na novozrekonštruovanom štadióne prvýkrát vyhrali

2x
16. Apríl 2017

Bardejov bol lepší

Gólový zostrih

V treťom kole nadstavby o postup do prvej ligy hostili Bardejovčania súpera zo Serede. Po prehre v Žiline 3:1 a domácej remíze 1:1 so Šamorínom chceli domáci bodovať naplno. Partizánom sa však v poslednej dobe nedarí hlavne v ofenzíve.

Lepším družstvom boli domáci a postupne si začali vypracovávať gólové šance. Prvýkrát udrel po polhodine hry Hamuľak, keď otvoril skóre duelu. Nasledovalo dvojnásobné striedali hostí, ešte v prvom polčase.

Po zmene strán sa hralo zo strany na stranu, no tento raz po hodine hry na 2:0 zvyšoval znova Hamuľak. Hostia znížili o osem minút, Nováka prekonal Kmeť. Takmer osemsto divákov sledovalo napínavý záver zápasu, no domáci viac menej kontrolovali hru. V závere mohli domáci zvýšiť a rozhodnúť, no gól už nepridali. Po tesnej výhre 2:1 získali Bardejovčania prvú výhru na novom štadióne i v nadstavbe o postup do prvej ligy.

Partizán Bardejov - ŠKF Sereď 2:1 (1:0)

Góly: 32. a 60. Hamuľak - 68. Kmeť

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Novák - M. Jacko, Belunek, Pyda (55. Patarocha), Verčimák, Horodník (89. Santos) , Andraščík, D. Jacko, Makela (71. Santos), Hamuľak, Šosták