Moderné gymnastky si priniesli z Varšavy zlato a bronz

10x
05. Apríl 2017

Moderné gymnastky si priniesli z Varšavy zlato a bronz

gymnastika april (7).jpg1. – 2. 4. 2017 sa v Poľsku vo Varšave konala medzinárodná súťaž Warsaw Baby cup. Gymnastky z Klubu Laser-Delta Bardejov ako jediné zastupovali Slovensko.

Nenechali sa odradiť účasťou gymnastiek z Ruska, Bieloruska, Litvy či Poľska a domov si priniesli pekné ocenenia. Sára Lazorová odcvičila svoju zostavu beznáčine vynikajúco a umiestnila sa  na krásnom  1. mieste.

Natália Jacenková trošičku zaváhala pri cvičení svojej zostavy a umiestnila sa na vynikajúcom 3. mieste. Charlotte Sára Bartkovská mala veľkú konkurenciu vo svojej kategórii. Umiestnila sa na krásnom 4. mieste z 15 gymnastiek. Zároveň dostala ocenenie tréneriek a bola dekorovaná korunkou.

Zo súťaže si odnášame krásne spomienky, neskutočné emócie,  nové skúsenosti a priateľstvá. Momentálne sa gymnastky pripravujú na ďalšie súťaže nielen doma ale aj v zahraničí. Najbližšie ich cez víkend čaká súťaž 1. kolo Slovenský pohár, kde v štyroch kolách bojujú gymnastky od ročníka 2007 a staršie o postup na Majstrovstvá Slovenska jednotlivkýň. Držíme im palce a prajeme veľa úspechov.

(19:30, jm)