V Bardejove sa uskutočnil Novoročný turnaj žiakov v džude

40x
30. Január 2017

Domácim sa darilo

Umiestnení v rankingu 2016: stoja zľava podpredseda S. Mlynarič, M. Vanek, M. Jusko, H. Hankova, O. Vozarsky, T. Vaneková a v zastúpení za B. Macečkovú predseda klubu J. Arendáč

Pred týždňom sa v Športovej hale Mier konal Novoročný turnaj žiakov, ktorý organizoval domáci Judo Club Bardejov. Súčasťou turnaja bolo vyhodnotenie rankingu a ligy žiakov Vých. oblasti za rok 2016.

Z domáceho klubu v rankingu sa umiestnilo 5 pretekárov a to: Božidara Macečková - 1. miesto mini žiačky, Oliver Vozarsky - 2. miesto mini žiaci, Hanah Hankova - 2. miesto super mini žiaci, Miroslav Vanek - 2. miesto starší žiaci a Martin Jusko - 3. miesto mladší žiaci.

V lige družstiev sa Judo Club Bardejov umiestnil na medailovej bronzovej priečke za druhým Vranovom a prvými Michalovcami. Samotný Novoročný turnaj dopadol pre domácich nadmieru úspešne, pretože sme získali 7 prvých (Hanah Hankova, Oliver Vozarsky, Timur Vozarsky, Tamara Hudákova, Tereza Vanekova, Branislav Hanudeľ a Tobias Maťaš), 2 druhé miesta (Michal Varešinský a Filip Bernár) a 9 tretích miest (Martin Mačuš, Roman Chovan, Peter Kukľa, Kerek Matúš, Oliver Tekel, Martin Jusko, Alex Madera, Adrián Adamišin a Peter Nohovec).

Všetkým umiestneným gratulujeme a držíme palce v novej sezóne 2017.

(19:10, J. Arendáč, foto: A. Arendáčová)