Bardejovčania sa stali víťazmi na turnaji v Poľsku

26x
11. Január 2017

Prišli, videli, zvíťazili

Bardejovčanom sa na turnaji darilo

V poľskom meste Skrzyszowe sa uskutočnil medzinárodný turnaj, na ktorom s zúčastnili aj Bardejovčania.

Už od začiatku turnaja futbalových prípraviek U8 (roč. nar. 2009) bolo jasné, že futbalové nádeje Partizána Bardejov prišli s vysokými cieľmi. Na turnaji sa zúčastnilo dvanásť mužstiev a hralo sa v dvoch skupinách. Bardejovčania v základnej skupine nenašli premožiteľa s suverénne postúpili do finále. Tu ich súperom bola Futbalová akadémia Sandencie Nowy Sacz, ktorá rovnako ako Partizán svoju skupinu suverénne vyhrala. Malí „Partizáni“, proti kvalitnému súperovi, podali svoj najlepší výkon na turnaji a po troch góloch kapitána Lukáša Fecka a dvoch nechytateľných delovkách Eda Petruša zvíťazili vysoko 5:0 a zaslúžene si odviezli pohár pre víťazov.

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Oliver Nachtman - Dano Majcher, Edo Petruš, Martin Klimek, Slavo Sobek, Filip Sobek, Ján Bialobok, Lukáš Fecko, Edo Gduľa, Alex Kerbčár, Nicol Knapová, Rafael Hajgajda, Šimon Ragančík , Adam Kuba

(17:10, P. Cingel, video: youtube.com)