Partizán prišiel o výhru štyri sekundy pred koncom

07. Január 2017

Partizán získal iba bod

futsal VT - BJ ahojbardejov (1).JPG

Bardejovčania (v bielom) získali iba bod

Futsalisti Partizána Bardejov si dnes (sobota, 7.1.2017) sily zmerali v prvom odvetnom kole s hráčmi Vranova nad Topľou. I keď domáci na súpiske boli Vranovčania, hralo sa v Bardejove, keďže hráči BNP všetky stretnutia hrajú na súperových palubovkách.

Posledné dva celky mali o čo hrať, veď kto by chcel byť na samom dne druholigovej tabuľky. Skóre otvoril Sališ, no domáci Jakub vyrovnával. Hostia (Bardejov) strelili dva góly v jedenástej a pätnástej minúte a v oboch prípadoch sa presadil Belunek. Vranovčania odpovedali do polčasu, keď brankára Mašleja prekonal Čintala.

V druhom dejstve poslal Partizán opäť do dvojgólového vedenia Bialončík, avšak Straka znižoval na 3:4. Križanovský v 32. minúte pridal piaty gól Hornošarišanov, no o niekoľko desiatok sekúnd Kuták znižoval. V závere hráči BNP Vranov riskli, hrali bez brankára a štyri sekundy pred záverečným hvizdom po nedorozumení v obrane Bardejova Straka druhým gólom zabezpečil pre Vranov bod.

V prvom kole vyhral Partizán tesne 6:5, tento raz sa duel skončil výsledkom 5:5. Oba celky majú na konte zhodne po štyri body.

BNP Team Vranov – Partizán Bardejov 5:5 (2:3)

Góly: 7. Jakub, 18. Čintala, 27. a 40. Straka, 34. Kuták – 6. Sališ, 11. a 15. Belunek, 26. Bialončík, 32. Križanovský

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Mašlej – Stachura, Križanovský, Sališ, Bialončík, Belunek, Kiseľ, Knap, Babej

(15:35, j)