Obhajca titulu, Bardejov, zimuje na poslednom mieste

2x
03. Január 2017

Bardejovčanom sa nedarí

Reportáž

Zápasom FK Prešov – Partizán Bardejov skončila jesenná časť druhej futsalovej ligy, skupiny východ. Obhajca titulu, Bardejov, je po siedmom kole na chvoste, keď zo šiestich duelov vyhral iba raz a to hneď v prvom zápase. Partizán vtedy porazil Vranov o jeden gól, 6:5.

Nasledovala domáca prehra s favoritom celej súťaže a s jesenným lídrom Grizzly Košice, Bardejovčania prehrali aj v Starej Ľubovni, v Košiciach zo Zlato luxom, doma s Humenným a takisto aj v Prešove.

Práve v poslednom domácom zápase, z ktorého sú aj naše zábery, Partizáni v oklieštenej zostave nestačili na Angels Humenné, i keď v jedenástej minúte Stachura otvoril skóre.

Hostia dvoma presnými zásahmi do polčasu skóre ešte otočili, najprv sa presadil Mamaj a za ním Murinčák. V druhom polčase sa domáci naďalej trápili v útoku, čo využili hostia, keď brankára Liptáka prekonali dva razy.

V Prešove sa hral zápas zo strany na stranu. Domáci Beliš poslal Prešov do vedenia v štvrtej minúte, no Lazur odpovedal.  Brankára Mašleja, ktorý si odbil premiéru v bráne Bardejova, prekonal druhýkrát Vrbovský a Beliš druhým gólom zvyšoval na 3:1 pre domácich. V ďalších minútach sa Prešovčania presadili ešte päť krát, hostia iba dva razy a tak všetky body ostali v metropole Šariša.

Odvetná časť štartuje šiesteho januára, Bardejov sa predstaví vo Vranove.

(16:55, M. Baranová)